Zavrieť

Porady

Popredne umiestnenie v google-SEO

Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Je veľa firiem, ktoré to robia. Otázka je, či sa oddáš do rúk drahýh profesionálov, alebo lacnejších menších fieriem. Hlavná otázka je, že v čom je rozdiel ? Celkovo vzaté v ničom. Profesionály majú lepsie referencie a viac spokojných klientov. Preto si môžu dovoliť vyššie ceny. Ja som konzultoval moje SEO s 2 odborníkmi. Cena 200-300 eur prvé 3 pozície. Vybral som si napokon firmu, ktorá robí aj web stránky a dostali sme sa k cene 700eur s garantovanou pozíciou 1-3 na velke množstvo slov + redesign celého webu s pridaním velkeho mnozstva noviniek. Firma ma vytiahla zatial na 2. stranu, no chlapik mi povedal, že sa do toho pusti poriadne až ked bude hotovy nový web. V SEO ide o to, aby spatne odkazy neboli ziskane prilis rychlo, pretože potom to google moze brat ako black seo a dostanete sa do sand boxu. Vela firiem vam naslubuju 1-3 miesta za 1 mesiac. Maju pravdu, ale nespomenu, že vas google potresta odsunutim. Preto odporučam firmu hrki.sk. Komunikujem s typkom co mi robi SEO denne a trpezlivy, vysvetli všetko atd atd. Tu je jeho mail. samuelkaras@gmail.com

    Povedz mu, že ich odporučil Tebe Peter Szabó Možno z radosti, že som im niekoho odporučil mi to budu robit este lepsie

    matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

    matus-x1
    Ja si najradšej všetko robím sám...
    Ale keď už by som niekoho skúsil asi by to bol tento: http://www.seochat.sk/sluzby/
    Z dôvodu množstva dobrých článkov ktoré sa mi hodili.

    Cena sa určuje z mnohých faktorov...

    Inak mňa ujo Google a Seznam niekedy fakt prekvapujú.

    Ericeqh je offline (nepripojený) Ericeqh

    Ericeqh
    michalkubicek.cz, on o tom pise uz druhu knihu. Co sa tyka seo mas tu urcite najlepsieho odbornika. kniha :seokniha.cz

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem
    Mne sa so stránkou pohral tiež samo karas ...... som spokojný a robím s nim aj na novom projekte. odporúčam , ale potom bude mať málo času na mňa..

    miroporada je offline (nepripojený) miroporada

    miroporada
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem
    Urcite si precitaj viac o SEO na seopedia.sk. Oplati sa ti do toho vidiet a lepsie si vyberies tak spoločnosť, ktorá ti to profesionálne zrealizuje.
    Naposledy upravil miroporada : 03.07.10 at 21:28

    Popredne umiestnenie v google-SEO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.