Zavrieť

Porady

Zamestnanie + poskytovanie platenej reklamy na WWW stranke

Dobry den Chcem sa opytat kde by som ziskal blizsie informacie ale aj na konkretne postrehy od ludi z fachu. Som zamestnany vo firme, okrem toho prevadzkujem jednu www stranku. Dostal som prve ponuky na platenu reklamu, nejadna sa o ziadnu top navstevovanu stranku, je to skor profesne zamerana stranka na ktorej by bolo len zopar reklamnych banerov, ich ceny by boli dohodnute individualne s firmou . Chcel by som vediet ci existuje nejaka hranicna suma do ktorej mozem ziskat prijmi z tejto cinnosti bez nutnosti zakladat si zivnost/firmu alebo takata vynimka neexistuje ? V pripade ze by som potreboval zivnost/firmu je mozne tuto sluzbu poskytovat na uz existuju zivnost ktoru vlastni moj otec ? (Nakolko som si isty ze vynosy z tejto cinnosti budu naozaj minimalne a urcite sa i kvoli tomu neoplati zakladat zivnost.) Alebo je tu nejaka ina moznost ktoru by ste im poradili ? A este jedna otazka na zaver, akym sposobom/v akej forme musim v pripade ze sa z nejakou firmou dohodnem na poskytnuti reklamy tuto sluzbu dolozit danej firme. Bude stacit vypisat nejaky prijmovy doklad, pokladnicny blok alebo nieco podobne? Dakujem za pozornost a postrehy Pekny den prajem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman


    Kedze budes mat prijem, tak to bez firmy alebo zivnosti nepojde.. Ziadna hranica ako spominas neexistuje ..

    Zivnost, ktoru vlastni tvoj otec by mala obsahovat cinnosti, ktore planujes vykonavat, no ak by si to robil touto formou, nerobil by si to v podstate ty, ale on. Vsetko by podpisoval on, vystavoval, uctoval pripadne podaval danove priznanie.

    Ak sa dohodnes na poskytnuti reklamy - tak urcite nejakou zmluvou (1. dokument). A potom samozrejme posles fakturu (2. dokument).

    Zamestnanie + poskytovanie platenej reklamy na WWW stranke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.