Zavrieť

Porady

peň.denník

Ahojte, tlačím si peň.denník v JU, mám zadané tlačiť na šírku ale stále mi ho tlačí na výšku a nie až do posledného stlpca, ale keď mám náhľad, tak tam ho mám zobrazený celý, kde je chyba? díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    No fakt si neviem s tým rady, v náhľade ho mám celý ale ked dám tlač, tak tlačí na výšku a netlačí mi posledné 2 stlpce. súrne.......

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    sybila3 Pozri príspevok
    No fakt si neviem s tým rady, v náhľade ho mám celý ale ked dám tlač, tak tlačí na výšku a netlačí mi posledné 2 stlpce. súrne.......
    A v nastavenia tlačiarne máš nastavené tlač na šírku? Nepoznám Money S3, ale viem, že niektoré programy aj keď nastavíš tlač na šírku potrebujú to nastaviť aj priamo vo vlastnostiach tlačiarne, lebo soft to nevie prehodiť.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Mám to nadstavené aj vo vlastnostiach, ale keď tlačím na výšku nedotlačí mi posledné dva stlpce, neviem čo s tým.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    môžete mi poradiť ako to nadstaviť, aj keď dám nastavenie tlač na šírku, tak tlačí na výšku a posledné 2 alebo 3 stlpce mi to netlačí, ale mám tam údaje, tak by som ich potrebovala vytlačíť, prosím....díky

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Prosím poraďte ako vytlačiť ten pen.denn., stále mi to nedostálča posledné stlpce aj ked nastavím tlač na šírku. díky moc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.