Zavrieť

Porady

dlzka nezamestnanosti

Dobry den,som na PN,ktoru som nastupila 35. den zo 42 dnovej ochrannej dobe.Chcem sa opytat ci sa PN-ka zahrna do trvania doby nezamestnanosti, co je teraz asi 6 mesiacov. Vie mi prosim niekto poradit? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    evulienka67 Pozri príspevok
    Dobry den,som na PN,ktoru som nastupila 35. den zo 42 dnovej ochrannej dobe.Chcem sa opytat ci sa PN-ka zahrna do trvania doby nezamestnanosti, co je teraz asi 6 mesiacov. Vie mi prosim niekto poradit? Dakujem.
    Počas poberania nemocenského sa ti preruší výplata dávky v nezamestnanosti. Bude pokračovať po ukončení PN-ky.
    Doba 6 mesiacov nie je doba nezamestnanosti - ale doba, po ktorú poberáš dávku v nezamestnanosti.

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    evulienka67 Pozri príspevok
    Dobry den,som na PN,ktoru som nastupila 35. den zo 42 dnovej ochrannej dobe.Chcem sa opytat ci sa PN-ka zahrna do trvania doby nezamestnanosti, co je teraz asi 6 mesiacov. Vie mi prosim niekto poradit? Dakujem.
    Vítaj medzi nováčikmi v Porade. Cíť sa tu príjemne.

    dlzka nezamestnanosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.