Zavrieť

Porady

Slovinsko

Chcem vas poprosit o rady do Slovinska, na ubytovanie, stravovanie...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    Ahoj,
    zalezi kde chces ist.
    Ja som bola v Ljublane celkom fajn mesto da sa za dva dni prejst.... odporucam jaskyne - maju dve zname a krasne smerom k moru - fakt sa oplati vidiet. Pri mori som bola v Ankarane - malinka dedinka, fajn hotelovo-motelovy komplex. Najkrajsie primorske mesto je asi Piran. Sú tam síce kamenisté pláže, ale more je velmi čisté a mesto je fakt nádherné.

    inculik je offline (nepripojený) inculik

    inculik
    jaj supeeer zboznujem kameniste plaze, my s manzelom sme uz boli v tych jaskyniach, ale bol to len 1 dnovy vylet, potom sme pokracovali so Chorvatska a teraz by sme chceli dovolenku v Slovinsku. Inak dik za typ na mesto.

    inculik je offline (nepripojený) inculik

    inculik
    jej supeeer, zboznujem kameniste plaze, s manzelom sme boli v Postojnej v jaskyni, ale iba na 1 dnovom vylete a potom sme pokracovali do chorvatska a teraz chceme skusit Slovinsko.Vdaka za tip na mesto.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Ani kopce nie sú na "zahodenie". Bledsko jezero a jeho okolie je balzam na nervy. Výlet odtiaľ (okrem už spomenutej Ljubljany a jaskýň), napríklad, do talianskeho Terstu je tiež veľmi zaujímavý.

    nelidul je offline (nepripojený) nelidul

    pochadzam z Bulharska nelidul
    Boli sme minulý rok cez neckermann a to v Portoroži v hoteli Neptun s polpenziou.Bolo to na vysokej urovni čo sa tyka služieb a plaž je travnato betonova čo ja nemusim ,ale mesto a hotel+strava boli super tak 1.7.ideme znova na 10 dni. pozdrav neli

    inculik je offline (nepripojený) inculik

    inculik
    ten neckermann myslis ten katalog s oblecenim, alebo je to nejaka cestovka( lebo o takej som este nepocula)

    trillianka je offline (nepripojený) trillianka

    trillianka
    Podla mna treba vidiet rieku Socu (da sa ist az k pramenu) - fakt som mala pocit ze sa pozeram na kolorovanu pohladnicu a nie na skutocnost.... (da sa splavovat ) Inak Julske alpy - nadhera a samozrejme Piran (treba navstivit aj potapacske muzeum , poucne a velmi zabavne....)

    vjejka je offline (nepripojený) vjejka

    vjejka
    Rovnako odporucam Socu a rafting na nej..ked som isla prvykrat do slovinska, tak som si myslela, ze co tam take bude..no domov som prisla totalne nadcena, ta priroda okolo bola nadherna, rieka mala take farby, ze som si myslela, ze to moze byt len obrazok a ono to bola skutocnost...cely cas skoro prsalo, aj napriek tomu tam bolo uplne uzasne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.