Zavrieť

Porady

Vyšetrenie na alergie vo Zvolene

Dobrý den,potreboval by som zistit kde vo Zvolene by som mohol podstúpit takéto vyšetrenie.Našiel som že vo Zvolenskej Nemocnici u dr. Pavelkovej ale tiež neviem či potrebujem nejaké odporučanie od svojej doktorky alebo sa stáčí objednat,či sa to platí a podobne....nemožem sa dovolat na číslo zverejnené na nete,preto to riešim takto....proste niekto kto si tým prešiel,stačí nejaká skúsenost nemusí byt konkrétne odpoved na ten Zvolen.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    habib Pozri príspevok
    Dobrý den,potreboval by som zistit kde vo Zvolene by som mohol podstúpit takéto vyšetrenie.Našiel som že vo Zvolenskej Nemocnici u dr. Pavelkovej ale tiež neviem či potrebujem nejaké odporučanie od svojej doktorky alebo sa stáčí objednat,či sa to platí a podobne....nemožem sa dovolat na číslo zverejnené na nete,preto to riešim takto....proste niekto kto si tým prešiel,stačí nejaká skúsenost nemusí byt konkrétne odpoved na ten Zvolen.Dakujem
    MUDr. Viera Kmečová - Imunológia - Alergológia VK s.r.o.

    Alergologická ambulancia - Vyšetrenie, diagnostika a liečba alergologických ochorení.

    Kontaktné údaje:
    Divadelná 4,
    960 01 Zvolen
    Tel:
    045 / 532 55 35
    Mobil:
    0904 305 967

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    habib Pozri príspevok
    ......dík,viem že pred nejakým časom mi to našlo niečo na Divadelnej ale teraz už nie,tak som myslel že zrušili alebo presídlili.A nejaké info ohladom objednania,či len na odporučanie mojej dr.?Teda určite si tam zavolám,len do pondelka by som mohol zistit,čo potrebujem takto.....ak má niekto skúsenost
    Vždy potrebuješ odosielací lístok od svojej lekárky / obvodnej/. Skús si dať do googla alergologické ambulancie Zvolen, možno sa tam dozvieš niečo naviac.

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    terezamaria Pozri príspevok
    MUDr. Viera Kmečová - Imunológia - Alergológia VK s.r.o.

    Alergologická ambulancia - Vyšetrenie, diagnostika a liečba alergologických ochorení.

    Kontaktné údaje:
    Divadelná 4,
    960 01 Zvolen
    Tel:
    045 / 532 55 35
    Mobil:
    0904 305 967
    ......dík,viem že pred nejakým časom mi to našlo niečo na Divadelnej ale teraz už nie,tak som myslel že zrušili alebo presídlili.A nejaké info ohladom objednania,či len na odporučanie mojej dr.?Teda určite si tam zavolám,len do pondelka by som mohol zistit,čo potrebujem takto.....ak má niekto skúsenost

    Vyšetrenie na alergie vo Zvolene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.