Zavrieť

Porady

Nedaňový doklad z pošty

Prosím vás poradte. Pošta začala vydávať nové tlačivá č.tlače 11-040/A ktoré vydáva ako potvrdenky pri nákupe kolkov, úhrade dobierky a pod. Na rube je doslova uvedené citujem" POTVRDENIE NIE JE DOKLADOM O PODANí ZáSIELKY NA DISTRIBúCIU A NESLÚŽI AKO DAŇOVý DOKLAD. zamestnanci pošty tvrdia že iný doklad nevydávajú. Ako mám zúčtovať 10 000,- za kolky do nákladov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Ja mám iba malé sumy - obyčajné zásielky, ale presne aj ja som si to už všimla. Ale účtujem poštu tak, ako doteraz. Toto ich potvrdenie beriem ako riadny doklad.

    dara je offline (nepripojený) dara

    dara
    Normálne by som to zúčtovala do nákladov. Ja som si to tiež všimla. Inak nechápem čo tam majú za móresy.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    S potvrdeniami z pošty vždy boli problémy. Zatiaľ som sa nestretol daňovou kontrolou, ktorá by neakceptovala potvrdenie o zaplatení z pošty.

    Nedaňový doklad z pošty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.