Zavrieť

Porady

Orange

Dobrý den.
Uz zasa potrebujem pomoc!!!
Prosim vas ako mozem zistit prenesene data v orange na nete za moje fakturacne obdobie.Dik za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    infolinka

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    ...alebo mobil... V mobile je počítadlo prevolaný čas, sms, mms, a prenesené dáta...

    jokova je offline (nepripojený) jokova

    jokova
    Mna nezaujima nieco co je v telefone,ja mam internet v not.a tam potrebujem vediet kolko som mal prenesenych dat v urcitom obdobi.Dik za porozumenie.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    No ... je v notebooku mám program, ktorý meria množstvo prenesených dát...
    Preto som uviedol mobil ... lebo som sa nevhodne domnieval, že si pripojený cez mobil... sorry...

    Viem, že Ornage má infolinku, ako je uvedená vyššie, a tak isto má niekde stránku, kde sa dozvieš aktuálny stav prenesených dát... Teda zavolaj do Orange...

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Najlepsie bude nainstalovat nejaky soft ktory ti to bude merat - napr. connection meter, da sa v nom nastavit kadeco - rozne limity, upozornenia, aj fakturacne obdobie cize v nastaveny datum sa vynuluje, potrebne info o datach mozes mat stale na ociach v malom okienku na monitore a nemusis nikde volat.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Práve včera som jednému trocha s tým pomáhal. Má tam program na zaistenie pripojenia v ňom je záložka "Statistics". Tam to je.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    informativne to zistis povedzme cez connectionmeter ale presne sa da riadit na stranke www.orange.sk jedna polozka je aj spotreba - vypita si cislo karty a po overeni cez sms ti ukaze spotrebovane data max 24 neaktálne - urcite by som neveril software od vyrobcu modemu napr. u modemu icon 225 ukazuje po prekroceni 1 gb iba v gb co je o nicom - aj to robi nepresne

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    ak máš mobilný internet, tak máš "mobile connect" - ikonka červený štvorec s gulôčkami. Klikni na "tools", potom na "volume statistic... .
    Vo vrchnom obdĺžniku je myslím spotreba vždy od zapnutia PC (každý deň ide od nuly,) ale pod ním v druhom obdĺžniku je stav, ktorý si vždy v posledný deň, kedy mi končí mesačný paušál na internet vynulujem (dolu reset) menší obdĺžnik, pekne ti počíta dáta až kým to zas na ďalší mesiac vynuluješ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.