Zavrieť

Porady

Zalozenie bufetu

Dobry den, vedel by mi niekto prosim vas poradit, ako zalozit "letny" bufet na kupalisku? kapital je, len skusenosti chybaju. co k tomu treba, ktore urady treba obehat? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    urcite zivnost na predaj obcerstvenia na priamu spotrebu, a zrejme aj volnu zivnost ak tam chces aj alkohol tak colny urad, vypis zo zivnostenskeho registra, potvrdenie od okresneho sudu ze nemas na krku konkurz, dalej potrebujes obehat hygienu aby ti to prisli schvalit, pokladnu, a vypis z registra trestou na ten alkohol. Nic viac ma nenapada
    s bufetom ako takym ani nie ale organizujem festival a tam je tzv. bufetovy predaj teda v podstate to iste akurat ze malokedy mam docinenia s hygienou a podobnymi organizaciami kedze sobota nedela niesu pracovne dni pre nich...

    florian1123 je offline (nepripojený) florian1123

    florian1123
    Hlavne si najskor rozmysli co chces predavat a potom ti odporucam navstivit hygienu./hlavna brzda rozvoja bufetoveho predaja/.Ked ta usmernia a ty este stale budes mat chut ist dalej tak potom sa rozbehni po ostatnych uradoch.Drzim palce...

    rastikus je offline (nepripojený) rastikus

    rastikus
    Zdravim,
    ja mam tiez otazku v suvislosti s bufetom, ide o tzv.mobilny bufet. Inspiroval som sa v Nemecku. Bufet by som prevadzkoval z dodavky, obchadzal by som firmy, ktore nenaju kamenny bufet v rannych az doobednajsich hodinach a predaval z auta bagety, zemle, sladkosti, napoje,...

    1.otazka:Majitelia firiem mozte sa vyjadrit ci by ste vpustili takehoto bufetaka do dvora firmy?
    2.otazka: ako je to s hygienou v takom to pripade?
    Mozte sem hodit aj ine postrehy.
    dikes
    Naposledy upravil rastikus : 08.02.09 at 13:47 Dôvod: preklep :))

    Brčo je offline (nepripojený) Brčo

    Brčo
    rastikus Pozri príspevok
    Zdravim,
    ja mam tiez otazku v suvislosti s bufetom, ide o tzv.mobilny bufet. Inspiroval som sa v Nemecku. Bufet by som prevadzkoval z dodavky, obchadzal by som firmy, ktore nenaju kamenny bufet v rannych az doobednajsich hodinach a predaval z auta bagety, zemle, sladkosti, napoje,...

    1.otazka:Majitelia firiem mozte sa vyjadrit ci by ste vpustili takehoto bufetaka do dvora firmy?
    2.otazka: ako je to s hygienou v takom to pripade?
    Mozte sem hodit aj ine postrehy.
    dikes
    Tak ako s pojazdným bufetom?Tiež ma napadlo niečo podobné,inšpiráciu čerpám v Londýne,tu sú na každom kroku.Už si zistil niečo o hygiene?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.