Zavrieť

Porady

dovolenka pre viacclenné rodiny

Ahojte
rada by som sa opytala, ci z vas niekto nema s dovolenkou v Chorvatsku, alebo v Taliansku pre viacclennu rodinu (6ks ) .Myslim tym nejaku sikovnu CK, alebo je lepsie ist mimo CK?Pozerala som si cenniky niektorych CK-ubytovanie v bugalovoch+polpenzia a vlasy mi stavaju dupkom.Vie niekto o nejakom lacnejsom sposobe ako CK?
dakujem
marica1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Ahoj Marica, neviem z ktorého regiónu Slovenska si, ale mám veľmi dobré skúsenosti s jedným prepravcom, cez ktorého som bola s rodinou viac krát v Chorvátsku a veľmi výhodne, nie je to nejaký luxus, ale boli sme veľmi spokojní. Ak máš záujem o podrobnosti ,ozvi sa. Aj cenovo je to veľmi dostupné

    jajjka je offline (nepripojený) jajjka

    žienka detailistka jajjka
    Ahojte.
    Nemá niekto z vás skúsenosti s dobrým ubytovaním v BUlharsku? pre 15 ľudí tak, aby sme bývali spolu????
    Alebo nebol niekto v penzione Sluníčko v Careve??????????????????????????


    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lorelei Pozri príspevok
    pozri na www.eurorest.org
    ja som si to objednala, aj porovnala ceny v zahranici a je to fakt rozdiel
    Dúfam, že po realizácii pobytu sa podelíš s nami o tvoje názory a skúsenosti na Eurorest, nakoľko je tu veľa pochybností okolo tejto spoločnosti.

    http://www.porada.sk/t14922-eurorest.html

    Díky.

    marcel5 je offline (nepripojený) marcel5

    marcel5
    My sme boli v Taliansku už viac krát, a najlepšie je ísť vlastným autom a zastaviť sa v niektorej Talianskej agencii pri mory. Je to najlacnejší sposob pretože naše CK si účtujú maržu ako som zistil aj 75 percent. Takže skús to, my sme boli absolútne spokojní. A hlavne Ti dajú na výber z oveľa viac možností ako u nás CK. Čau

    jajjka je offline (nepripojený) jajjka

    žienka detailistka jajjka
    Ahojte cestovatelia.
    Zohnala som nejaké ubytovanie v Pomorí, neboli ste tam niekto???? Je to na ulici Kňaz Boris a je to na súkromí. Dajte mi vedieť prosím

    monciatko je offline (nepripojený) monciatko

    monciatko
    Ahojte, z vlastnej skusenosti-ideme z celou rodinou na blink, najdeme ubytovanie sukromne- v nejakom rodiinom dome pri mori,mame vzdy k dispoziicii minimalne dve izby a kuchynu, vzdy platime asi 10 eur za den, doteraz sme boli vzdy spokojny a hlavne hned pri plazi

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Ja som bola s CK TIPTOUR veľmi spokojná, robia Chorvatsko konkr. sme boli v Tučepoch, cenovo prístupné, a hlavne veľmi krásne miestečko

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    My sme boli minulý rok v Taliansku autom cez Ludor. Boli sme spokojní. A cena bola iba o 15-20% vyššia, ako cena dovolenky kupovanej cez internet priamo v talianskej agentúre.

    Ak ale nemáte problém s jazykmi, tak skúste: agentúra Lampo.

    pudlica je offline (nepripojený) pudlica

    pudlica
    ak chces chorvatsko, tak mi chodime sposobom, ze si tu vyhladame na pobrezi apartman ktory sa nam paci. vsetko je nafotene, dopodrobna popisane, / kolko izieb, kolko posteli, pristelkov, ci je tam TV, satelit, klima, chladnicka, ako daleko od mora atd. / vyberieme si termin, zkontaktujeme sa s maitelom, zaplatime zalohu a v lete ideme na istotu. prijemnu dovolenkunechce mi povolit webovu adresu, tak pohladaj to na: apartmani-hrvatska.com

    Pre priaznivcov Jadranskeho mora zasielam tip pre viacclennu rodinnu dovolenku, max. 6. kontakt priamo na majitela chaty pri mori - Dalmacia medzi Zadarom a Sibenikom. Kto mal zaujem mozem posunut kontakt. Prajem stastnu volbu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.