Zavrieť

Porady

pokojne sa na mna obratte, rad poradim

Registrovany som na porade uz dlhsie, aktivnejsi som vsak v poslednej dobe, odkedy makam ako advokatsky koncipient. Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko, hanelie
Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás
vynikajúce

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
gabooz Pozri príspevok
som tu pre Vás
Super, prajem ti nech ti to dlho vydrží,
už som čítala aj tvoj blog

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba zalobaba
gabooz Pozri príspevok
Registrovany som na porade uz dlhsie, aktivnejsi som vsak v poslednej dobe, odkedy makam ako advokatsky koncipient. Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás
No já Ti nevím, ale podľa toho, ako si poradil klaudiak-ovi v téme Autorizovaný stavebný inžinier a sro, citujem:

klaudiak: Dobrý deň, keď chcem založiť s.r.o. a chcem mať činnosť autorizovaný stavebný inžinier potrebujem s komory vystavený autorizačné osvečenie na budúcu s.r.o.?

gabooz:Re: založenie s.r.o.
Ano potrebujes, ak potrebujes zalozit s.r.o. rad ti s tym pomozem. Ak chces napis mi na mail

by som sa človeče, ja osobne na teba neobrátila s prosbou o radu. Poštuduj trochu lepšie zákon o autorizovaných stavebných inžiniaroch a autorizovaných architektoch a ich vzťahu k PO.

Napriek tomu - dobrá TREFA, veľmi ľahko získaných vééééľa súhlasov...

JUDr.Niko je offline (nepripojený) JUDr.Niko

Právnik, ktorý sa zaoberá najmä konkurzami a reštrukturalizáciami a úpadkom subjektov všeobecne. Taktiež zabezpečujem celkový proces vymáhania pohľadávok vrátane mimosúdnej dohody a následne súdnou cestou. ...viac JUDr.Niko
No serus,
vedel by si mi vyhladat ako to je s pripravovanou novelou pre koncipientov. Pre koho bude platit 5 rocne obdobie praxe?
Dik

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
JUDr.Niko Pozri príspevok
No serus,
vedel by si mi vyhladat ako to je s pripravovanou novelou pre koncipientov. Pre koho bude platit 5 rocne obdobie praxe?
Dik
..

..obávam sa, že gabooz ti neporadí, téma je 3 roky stará...musíš si pohľadať sám, alebo urob novú tému..gabo tu bol naposledy v roku 2010...

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Katarina Pozri príspevok
Asi sa stal z neho vychytený právnik, a už na nás nemá čas.
Alebo zistil, že len za ďakujem to nie je nič moc, alebo, že ešte sa má sám čo učiť.

pokojne sa na mna obratte, rad poradim

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.