Zavrieť

Porady

reštartovanie počítača

Dobrý deň, chcela by som poradiť v práci sa mi začal sám od seba reštartovať počítač, sledovala som to presne každú hodinu sa mi sám reštartuje, neviete mi poradiť čo by to mohlo robiť? mám nainštalovaný windows 7. Náš programátor sa pozeral na nastavenia a nič nenašiel čo by to mohlo robiť.
Ďakujem za radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Povedz "programátorovi", aby najskôr skontroloval, či nie je náhodou PC (keďže je v práci) zanesený prachom a pri zvýšení teploty (ako ochrana) sa reštartuje.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    u mňa bol dôvodom samovoľných reštartov napájací zdroj - (po 5 rokoch "zmäkol")

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    no hej, ale neviem či zdroj vypne presne po hodine, ako píše sally
    ešte je tu možnosť vypnúť automatický reštart, a ak je nejaký problém vo windows, tak aspoň sa programátor môže dozvedieť dôvod a win sa nereštartuje sám. tu je návod

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    srska Pozri príspevok
    u mňa bol dôvodom samovoľných reštartov napájací zdroj - (po 5 rokoch "zmäkol")

    kedysi dávno, keď som ešte predávala PC, tak sme mali reklamáciu, že sa PC občas vypína. Nevedeli sme za nič prísť na chybu. Až som si sadla k dotyčnej pani a zrazu, čo sa nestalo - prehodila si nohu cez nohu a špičkou topánky pravidelne zasiahla tlačidlo Reset Prísť na takúto chybu, to chce aj kus šťastia

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Dáša_ Pozri príspevok
    kedysi dávno, keď som ešte predávala PC, tak sme mali reklamáciu, že sa PC občas vypína. Nevedeli sme za nič prísť na chybu. Až som si sadla k dotyčnej pani a zrazu, čo sa nestalo - prehodila si nohu cez nohu a špičkou topánky pravidelne zasiahla tlačidlo Reset Prísť na takúto chybu, to chce aj kus šťastia
    si mi pripomenula strednú školu, len v tomto prípade to malo opačný efekt. na prehľadovom rádiolokátore p-35 bolo na jednom el. bloku napísané: keď vypadne vn nemeniť - 3x kopnúť

    sally je offline (nepripojený) sally

    sally
    tým to asi nebude máme mám ho v práci a je tam legálne zakúpený windows, uvidim v piatok má prísť náš programátor tak snáď niečo zistí

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Treba pozrieť do počítača, v akom stave sú na tom kondenzátory. Potom by som tiež otestoval pamäť, možno sa spustí nejaký program ktorý používa viacej pamäte a ak je pamäť vadná...

    reštartovanie počítača

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.