Zavrieť

Porady

Ako určím výšku pravdepodobného mesačného VZ za minulý mesiac?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, čo všetko treba započítať do výšky pravdepodobného mesačného VZ? Všetky príplatky, ktoré by mal a aj plus vianočný bonus, ktorý bol minulý mesiac vyplatený? ďakujem.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 na aky ucel to potrebujes?
chces nieco/co vyplacat za december ci za januar?
Danah12 Pýta to SP-nie som si istá tým vianočným bonusom. Ale asi by som ho tam započítala.
ivka70 ale na aky ucel? na nemocenske davky ci na nieco ine?
veronikasad zamestnanec celý rok 2020 nepracoval ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely pocitas z posledneho stvrtroka, presne ako ho definuje Zakonnik prace, par. 134
    ... zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období....

    zze/2001-311/134
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Danah12 Priemerný zárobok - je teda to isté ako pravdepodobný mesačný VZ za 11/2020 - to sa mi nezdá. Priemerný zárobok sa zisťuje za 1/4 rok, a toto chcú len za 11 mesiac.
    ivka70 Kym nedefinujes, na aky ucel to ma byt, mozeme sa len dohadovat, co vlastne chces.
    Predtym si nedala ani to, ze to mas byt pre SP, ale snad vies, k comu to ziadaju, nie? Podla toho sa dalej postupuje.
    Ted dolezite je na co a co ten clovek, pre ktoreho to ma byt, robil minuly rok, ci nastupoval pocas roka ci nieco ine.
    Mila123 nie je to nástup na MD? po RD?
      zbaliť

    Ako určím výšku pravdepodobného mesačného VZ za minulý mesiac?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.