Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
pripájam sa aj ja...................ďakujem, vážim si ocenenia, mrzí ma, že nestíham poďakovať jednotlivo každému. Z reakcií na poďakovania sa však stále uisťujem, že nie ste ješitní a na spätné poďakovanie za body si nepotrpíte, za čo tiež ďakujem.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj ja sa pripájam a srdečne ďakujem za všetky pridelené body , na ktoré osobne nie vždy písomne posielam poďakovanie , lebo to tak zbehne dolu , že už ani neviem komu by som mala ďakovať a potom to človeka mrzí .


Zároveň chcem poraďákov poprosiť o nepridelovanie "užitočné" v téme gratulácii , je to tam skutočne zbytočné .
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tiež sa pripájam a ďakujem za body.

Nevidím ani tých posledných 15 - neviem, kde to nájdem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Na lište porady - moje nastavenia - nastavenia
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Snažím sa každému za jeho ocenenie poďakovať, niekedy však prídem na to, že som nestihla
Tak aspoň takto....
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zita5 Pozri príspevok


Zároveň chcem poraďákov poprosiť o nepridelovanie "užitočné" v téme gratulácii , je to tam skutočne zbytočné .
Naozaj niekedy človek nestíha, aj keď pribudla viditeľnosť na 15 užitočných.
Takže ďakujem všetkým, hlavne tým, ktorým som nestihla poďakovať do profilu.

Zitka, poviem Ti, že osobne si dávám pozor, aby som Ti užitočné za gratulácie nedávala, lebo si ma už za to verejne spranierovala. Ale poviem Ti, že to užitočné je tam naprosto na mieste, lebo pre toho, čo slávi narodeniny, či meniny, určite každá gratulácia je užitočná. Sorry, ale je to môj názor.
14 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Naozaj niekedy človek nestíha, aj keď pribudla viditeľnosť na 15 užitočných.
Takže ďakujem všetkým, hlavne tým, ktorým som nestihla poďakovať do profilu.

Zitka, poviem Ti, že osobne si dávám pozor, aby som Ti užitočné za gratulácie nedávala, lebo si ma už za to verejne spranierovala. Ale poviem Ti, že to užitočné je tam naprosto na mieste, lebo pre toho, čo slávi narodeniny, či meniny, určite každá gratulácia je užitočná. Sorry, ale je to môj názor.
Ja som to nemyslela skutočne v zlom. Však nakoniec tie body tuším pripočítava do "Diskusia ostatné "(ak ich vôbec pripočítava,nesledujem to ) . Len nie každý si to vie pri zahliadnutí užitočného uvedomiť a potom sú len zbytočné poznámky , že body pribúdajú aj za gratulácie atď atď.Však to poznáme .
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zita5 Pozri príspevok
Ja som to nemyslela skutočne v zlom. Však nakoniec tie body tuším pripočítava do "Diskusia ostatné "(ak ich vôbec pripočítava,nesledujem to ) . Len nie každý si to vie pri zahliadnutí užitočného uvedomiť a potom sú len zbytočné poznámky , že body pribúdajú aj za gratulácie atď atď.Však to poznáme .
Viem, že si to nemyslela zle ale môj názor je taký, že pokiaľ nemá byť oceňovanie po starom, kedy malo vážnosť a naozajstnú cenu, tak body, vlastne užitočné by mohli úplne ísť pá-pá. Veď neradíme pre body,
ale to som už , prepáčte.

Naposledy upravil terezamaria : 28.07.10 at 09:04
2 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dúfam že bodovanie sa rozbehne tempom, že ďakovať jednotlivo sa takmer ani nebude dať
Prečo? Pretože z viac bodov sa budú lepšie určovať rôzne veci ako dobré odpovede, témy a nakoniec aj výpočet dobrých poradcov.

Súhlasím že gratulácie a podobné veci by sa nemuseli bodovať ako užitočné, pretože význam užitočné sa spája s užitočnosťou rady.

Ale je na mne aby som to nejak domyslel, aby sme vedeli odlíšiť odborné od neodborných bodov. Čím chcem aj povedať že tie diskusie ostatné a body za ne sú viacmenej neškodné, pretože celkový výsledok sa bude počítať aj tak len z odborných (ale asi nie jednoducho ako sumár bodov).

Nateraz je aj tak len tabuľka na odborné body. Do pár týždňov problém s rozdelením bodov vyriešim tak Vás len poprosím aby ste sa už nerozčuľovali na bodoch ktoré sú pridávané v neodborných témach....
8 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Som rada, že vznikla táto téma :-)

Tiež sa chcem Vám všetkým poďakovať za ocenenia ,či pochvaly a zároveň ospravedlniť, že nie vždy stíham poďakovať.
(často sa pripájam cez mobilný net, alebo cez telefon, kde mi neskutočne dlho načítava stránky, či spadá sieť...)
9 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Len ma mrzí, že body za mzdové otázky sa pripočítavajú do diskusie a tým sa troška znehodnocujú.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Som rada, že táto téma vnikla. Tiež patrím medzi tých, čo na poradu chodia viac menej sporadicky, alebo iba na nákuk, vtedy ani nestíham nikomu poďakovať. Preto aj ja chcem všetkým Vám, ktorí ste mi pridelili bodíky a nepoďakovala som Vám za ne, poďakovať aspoň takto. Máte odo mňa veľkééééééé ďakujéééééééééééém.
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som už chronický neďakovač,ale tiež ďakujem za vaše ocenenia a posielam sladkosť...
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja už neďakujem za body- teraz sa dávajú tak všelijako,že už z nich ani nemám radosť- nie ako voľakedy som sa tešil,ale už sú tie body tak zdegradované,že z nich nemám radosť,hmhm

Ale teda aj ja za ne ďakujem,aj za body, ale aj za neužitočné a mimo témy- aj zlá reklama je reklama...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja tiež nesledujem, kto ma oceňuje (zistím to až niekedy náhodou pri SS), takže:
pánom posielam

a dámam
4 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tiež sa chcem veľmi pekne poďakovať tým, čo ocenili a ocenia moje príspevky a nestihnem sa menovite poďakovať.
Prajem všetkým príjemný slnečný víkend
3 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Inac ked vidim ze sa rozdavaju body za podakovanie za body, tak sa zas nasledne podakujete za tieto body udelene za podakovanie za body?
3 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tiež sa chcem všetkým, ktorým som nestihla, poďakovať za udelené ocenenia a je jedno či (ne)svietia zeleno.
Ďakujem.
Naposledy upravil Marína : 30.07.10 at 22:55
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som prišla iba nedávno na systém pri SS, tak som rada že sa môžem všetkým dodatočne touto formou poďakovať. Vďaka a prepáčte mi.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tiež, tým ktorým som nestihol, poďakovať, ďakujem. Ale pripomienka Tamili. Že body za mzdu a nie len za mzdu sú radené do diskusie. To nie je chyba tých, ktorí dávajú užitočné za užitočné. Tiež Treky, každému gratulantovi je to užitočné potešujúce. Na čo sú potom tie cárky? Keď všetky užitočné sú rovnako užitočné. Potom to vypadá ako keby sa v tom rypala divá sviňa. Kto sa má potom v tom vyznať? Spraviť si nejaký objektívny úsudok o poraďákoch a ich odpovediach?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať