Zavrieť

Porady

Prepáčte

Prečo keď otvorím Poradu už dlhšie sa mi v práci objavuje: "Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu." Doma nie.
Kde sa nastavuje štartovacia stránka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Jednoducho si v prehliadači napíš - www.porada.sk
    Ak nie si prihlásený tak sa prihlás a túto stránku si odlož medzi záložky - pomocou nej si otvor poradu.
    Predpokladám že teraz máš medzi záložkami tú stránku porady, kde si niečo vyhľadával na porade.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Mne sa otvorí stránka Porady, ale jej úvodné okienko je: "Upozornenie. Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu."

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Tak skús nanovo zadať do domovskej stránky v nastaveniach www.porada.sk. Možno má v pamäti zafixovanú túto stránku, tak ju treba obnoviť.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    erzet Pozri príspevok
    Mne sa otvorí stránka Porady, ale jej úvodné okienko je: "Upozornenie. Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu."
    A ako otváraš poradu? Máš urobenú záložku, či vyberieš link z rolovacieho okna?

    Lebo táto formulka znamená, že v minulosti si niečo vyhľadával na porade (stačí, keď si dal "Nové príspevky") a vtedy ti vyhľadalo nové príspevky (v stavovom okne ja napr. takáto adresa:"http://www.porada.sk/search.php?searchid=7163266").

    Po čase ale tento výsledok vyhľadávanie (searchid=7163266) je vymazaný, preto keď dáš otvoriť tú istú stránku, teda zadáš tú istú adresu, tak ti napíše, že nič nenašiel. V stavovom riadku alebo v záložke musíš mať odkaz na hlavnú stránku porady www.porada.sk, vtedy sa ti zobrazí úvodná stránka porady.

    Všimni si, keď si otvoríš poradu a zobrazí ti tvoju hlášku, akú máš v stavovom riadku adresu. Určite tam nemáš len www.porada.sk, ale za tým máš ešte niečo iné.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Chobot Pozri príspevok
    A ako otváraš poradu? Máš urobenú záložku, či vyberieš link z rolovacieho okna?

    Lebo táto formulka znamená, že v minulosti si niečo vyhľadával na porade (stačí, keď si dal "Nové príspevky") a vtedy ti vyhľadalo nové príspevky (v stavovom okne ja napr. takáto adresa:"http://www.porada.sk/search.php?searchid=7163266").

    Po čase ale tento výsledok vyhľadávanie (searchid=7163266) je vymazaný, preto keď dáš otvoriť tú istú stránku, teda zadáš tú istú adresu, tak ti napíše, že nič nenašiel. V stavovom riadku alebo v záložke musíš mať odkaz na hlavnú stránku porady www.porada.sk, vtedy sa ti zobrazí úvodná stránka porady.

    Všimni si, keď si otvoríš poradu a zobrazí ti tvoju hlášku, akú máš v stavovom riadku adresu. Určite tam nemáš len www.porada.sk, ale za tým máš ešte niečo iné.
    No tam bola zrada. Ja som otváral poradu z rolovacieho okna a tam bolo vyhladávanie. také jednoduché. Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.