Zavrieť

Porady

Rozsirujuce studium ANGLICKEHO JAZYKA

Dobry den,
mam ukoncene studium VS /neucitelskeho smeru/ a DPS. Momentalne pracujem na SOS ako ucitelka odbornych strojarskych predmetov. Nakolko som nemala 5 r. pedagogickej praxe, nemohla som poziadat o uznanie DPS ako nahrady za I. kvalif. skusku.
Rozmyslam o rozsirujucom studiu ANGLICKEHO JAZYKA. VIe mi niekto poradit, ci uspesne ukoncenie tohto studia moze znamenat nahradu I. atestacie alebo je mozne zan ziskat urcity pocet kreditov?
Je taketo studium moja sukromna vec /sama si za studium platim/, alebo mozem mat aj nejake ulavy v zamestnani, napr. nejake studijne volno atd.
VIete mi poradit, kde vsede je mozne rozsirujuce studium ANGL. JAZYKA? Som zo ZV, nebol by problem ani PO, KE, najviac info som nasla zatial o ZILINE. V Trnave je to este v procese akreditacie. Prosim ak viete poradte. Uvitam, ak sa mi ozvete aj ti, co planujete podat prihlasku na rozsirujuce studium ANGl. JAZYKA, aj ti, co uz takto studujete - nakolko som tu videla ohlasy z r. 2010. Zaujima ma ako to prebieha na prijimackach atd. DAKUJEM!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Dobrý deň,
    podľa súčasne platných predpisov neexistuje náhrada za 1.atestáciu. Tá sa dá získať len zbieraním kreditov, ktoré sa využijú pri vykonaní 1.atestácie.
    O poskytnutí štúdijných úľav rozhoduje riaditeľ školy, nie je na ne právny nárok.

    Informácie o štúdiu sú aj tu:
    http://www.porada.sk/archive/index.php/t-133264.html
    Naposledy upravil zdenka131 : 15.03.11 at 15:00

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    terezamaria, vieraaaa, Mária27, Danielle369, miramax1
    5

    Rozsirujuce studium ANGLICKEHO JAZYKA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.