Zavrieť

Porady

Elektronicka podatelna - UNION

Prosím Vás ako podávate elektronické výkazy do zp Union? ja som z toho jeleň, preklikala som sa až na portal gov.sk /podľa pokynov na stránke unionu/ ale ak niekto vie, napíšte mi postup, lebo ten výkaz inak asi nikdy neuvidia. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Dnes som použil prvý krát el.podateľňu Union ZP. Nezdalo sa mi to až také komplikované. Zo mzdového programu som vyexportoval výkaz v patričnom formáte. Prihlásim sa do el. podateľne a pekne ma to naviedlo až k vloženiu súboru.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ideš:
    Účet pre platiteľov, otvorí sa : login
    heslo - dáš potom prihlásiť

    - potom si pýta PIN /po vložení v pravo - prejdi ďfalej šípkou, je to úplne vpravo - overiť
    - potom dolu obdĺžinik podacie miesto
    - ďalej vľavo - podanie
    - prechádzať - dáš výkaz načítať
    uz som sa k tomu dopracovala vdaka, len mi este vypisuje ze Zvolený typ elektronického dokumentu nezodpovedá priloženému súboru (dávke).
    Zvoleny typ dokumentu mam Mesacny vykaz platitela o preddavkoch /davka 514/ a zasielam mesacny vykaz co robim zle?

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    martinka_@zoznam.sk Pozri príspevok
    uz som sa k tomu dopracovala vdaka, len mi este vypisuje ze Zvolený typ elektronického dokumentu nezodpovedá priloženému súboru (dávke).
    Zvoleny typ dokumentu mam Mesacny vykaz platitela o preddavkoch /davka 514/ a zasielam mesacny vykaz co robim zle?
    Skús sa ešte vrátiť, tam kde si vkladala dokument, či je správne vybratý v tých možnostiach kde máš - mesačný výkaz, oznámenia, atď.

    Elektronicka podatelna - UNION

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.