Zavrieť

Porady

avalik Etiketa porady: Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ilom Áno, toto mám preštudované, ale telefonoval som na DI OR PZ v Žiline a tam mi bolo oznámené, že musím mať túto kontrolu urobenú aj keď som prvý a jediný majiteľ vozidla. A z neoficiálneho zdroja mi bolo oznámene, že sa policajti mojou žiadosťou nebudú ani zaoberať ak tam nebude pečiatka s kontroly originality. Tak neviem a nechápem prečo vyhodiť 60€ +-
    buchač Na neoficiálne zdroje sa vyondi.

    Aj pre DI Žilina je záväzný predpis.
    Prídeš s vypísanými papiermi, šmaríš na pult a fertig.
    Ak by bol niekto na druhej strane okienka múdry, nech Ti doloží opak.
    ilom OK, uvidím čo to somnou urobí
    Žabinka Pozri aj zákon 8/2009 Z.z. §116, ods.8- lehota na zaevidovanie zmeny je 15 dní.. Ak ju nedodržíš, môžeš dostať pokutu, ale možno budú vyžadovať KO-to len teoretizujem.. daj vedieť ako si dopadol..
    ilom To ma teda zaujíma ako budú technici kontrolovať zmenu adresy!?
    Žabinka akí technici? policajt predsa vie jednoducho zistiť, kedy si zmenil trvalý pobyt..
    ilom myslel som technika pri kontrole originality
      zbaliť

    Je v tomto prípade nutné absolvovať kontrolu originality?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.