Zavrieť

Porady

Skype

Ahojte,
mám taký problém, že mi nejde na jednom notebooku prihlásiť sa na skype...Píše mi tam, že chyba na disku...keď sa ale prihlásim pod iným menom, tak to ide...na inom PC nemám s tým problém...

Čo by to mohlo byť?

ĎAKUJEM
Usporiadat
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Skus sem hodit screenshot s tou chybou, nech vidime, o co presne ide.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marko182 Pozri príspevok
Skus sem hodit screenshot s tou chybou, nech vidime, o co presne ide.
Povedz mi to po slovensky
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

syrik Pozri príspevok
Povedz mi to po slovensky
prepac
na klavesnici mas klavesu, na ktorej je napisane PrintScreen. Jej stlacenim "odfotis" to, co prave vidis na obrazovke. Potom si otvor napr. Paint (Skicar ci ako sa to vola po slovensky) a stlac CTRL+V. Tym tam vlozis to, co si odfotila. Potom to uz len uloz ako jpg obrazok a vloz ho sem do porady.

takze ked ti vyhodi to chybove hlasenie, tak to odfot a hod sem, nech sa na to pozrieme.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ahoj Syrik

Ak Ti hlási chybu iba ako užívateľovi, skús tri možné veci v tomto poradí:

1) Prihlás sa na svoj účet, ale v save režime... teda ... Spusti PC, hneď po štarte stlač F8 a zadaj Save Režim. Následne sa prihlás do svojho účtu. Potom riadne ukonči windows. A sputi PC znova a skús Skype

2) ak nie, spusti Scandisk. Nepôjde spustiť, ale oznámi Ti, že po reštarte sa spustí. Tak reštartni PC, nechaj scandisk dokončit prácu a skús skype

3) Spusti príkaz chkdsk /r

Daj vedieť
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ďakujem skúsim, ale teraz musím bežať...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Charon Pozri príspevok
Ahoj Syrik

Ak Ti hlási chybu iba ako užívateľovi, skús tri možné veci v tomto poradí:

1) Prihlás sa na svoj účet, ale v save režime... teda ... Spusti PC, hneď po štarte stlač F8 a zadaj Save Režim. Následne sa prihlás do svojho účtu. Potom riadne ukonči windows. A sputi PC znova a skús Skype

2) ak nie, spusti Scandisk. Nepôjde spustiť, ale oznámi Ti, že po reštarte sa spustí. Tak reštartni PC, nechaj scandisk dokončit prácu a skús skype

3) Spusti príkaz chkdsk /r

Daj vedieť
Ahoj Charon,
nechám to ja radšej tak, lebo je to pre mňa španielska dedina...žiaden Save režim som ani nenašla.. poprosím bráška, nech sa na to mrkne...ale ďakujem
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Promiň Stevo, Charon asi myslel safe mode ve FF - otevřít přes Start>Všechny programy>Mozilla Firefox>Mozila Firefox Safe mode, kdy se prohlížeč spustí bez doplňků a rozšíření
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

sondaw Pozri príspevok
Promiň Stevo, Charon asi myslel safe mode ve FF - otevřít přes Start>Všechny programy>Mozilla Firefox>Mozila Firefox Safe mode, kdy se prohlížeč spustí bez doplňků a rozšíření
Ďakujem za upozornenie, nesprávne som to pochopil. Zmazal som to.

Ale ak som to nepochopil ja, ako si s tým má poradiť syrik: "...Spusti PC, hneď po štarte stlač F8 a zadaj Save Režim..."
Naposledy upravil Stevo5 : 27.06.09 at 17:55
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

No když to teď čtu, tak jsi to pochopil asi dobře, on myslel opravdu nouzový režim, promiň
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

No chlapci, skúšala som ten núdzový režim a nejde to
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím, zkusila bych obnovení systému, pokud to máš povolené, kontrolu disku jak píše Charon a pokud to nepomůže, tak Skype odinstalovat, vyčistit PC třeba CCleanerem nebo AdvancedSystem Care
http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/
http://www.slunecnice.cz/sw/advanced-windowscare/

zkusila bych zkontrolovat PC na spyware a malware (tonoucí se stébla chytá)
třeba spybot destroy a malwarebytes
http://www.slunecnice.cz/sw/spybot/
http://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/
kontrolu provést po stažení aktualizací a nejlépe udělat v nouzovém režimu
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Stevo5 Pozri príspevok
Ďakujem za upozornenie, nesprávne som to pochopil. Zmazal som to.

Ale ak som to nepochopil ja, ako si s tým má poradiť syrik: "...Spusti PC, hneď po štarte stlač F8 a zadaj Save Režim..."
Ospravedlňujem sa ... jedná sa o núdzový režim ... Niekedy v Núdzovom režime sa PC dá do poriadku sám.

Predpokladám, že sa jedná o chybu súbora (alebo FAT32)... Preto som odporučil scandisk (alebo chkdsk /r).
Neviem, či by sa takto správal nejaký škodlivý program, ibaže by spravil chýbný zápis do systému...
Syrik, skús najprv scandisk (spustiť :-) ) a potom sa uvidí, čo ďalej...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mám prosbu, akú funkciu má doplnok Skype extension for Firefox? Môže robiť problémy? Neviem akým spôsobom sa mi nainštaloval do NB...Ď.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
Mám prosbu, akú funkciu má doplnok Skype extension for Firefox? Môže robiť problémy? Neviem akým spôsobom sa mi nainštaloval do NB...Ď.
Nie som si isty (nepouzivam ho), ale myslim, ze ked su na stranke nejake telefonne cisla v plnom tvare napr. +421xxxxxxx, tak ti to tel. cislo vysvieti a ked nan kliknes, tak mozes to cislo priamo vytocit (pokial pouzivas Skype Out na telefonovanie).

A nainstaloval sa ti preto, lebo si asi presla na vyssiu verziu Skype. Viac info najdes tu:

http://forum.skype.com/index.php?showtopic=111907
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a skúšala si dávať inú verziu skypu?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
a skúšala si dávať inú verziu skypu?
mám Skype 4.0.0.226...z linku som sa dozvedela, že Skype extension for Firefox sa dá pri inštalácií vypnúť...som spokojná, doplnok som si odinštalovala, dočítala som sa, že spôsobuje komplikácie vo Firefoxe. Som zvedavá, či pocítim zmenu
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

syrik Pozri príspevok
No chlapci, skúšala som ten núdzový režim a nejde to
Bude poskodeny subor s profilom toho uzivatela pre Skype. Ak nepotrebujes historiu volani, tak odinstaluj Skype, a nainstaluj najnovsiu verziu.

Pripadne ak sa trochu vyznas, tak chod do adresara c:\Documents and settings\Application Data\Skype a tam vymaz adresar ktory ma nazov rovnaky ako tvoje prihlasovacie meno co nefunguje. Ked znovu potom spustis Skype, vytvoris si nove konto a malo by tio to bezat.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
mám Skype 4.0.0.226...z linku som sa dozvedela, že Skype extension for Firefox sa dá pri inštalácií vypnúť...som spokojná, doplnok som si odinštalovala, dočítala som sa, že spôsobuje komplikácie vo Firefoxe. Som zvedavá, či pocítim zmenu
šikulka
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pri videohovore v Skype sa dajú robiť fotky. Po skončení hovoru ich však nikde neviem nájsť. Vie niekto prosím ako sa sťahujú do PC?
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

bettylou Pozri príspevok
Pri videohovore v Skype sa dajú robiť fotky. Po skončení hovoru ich však nikde neviem nájsť. Vie niekto prosím ako sa sťahujú do PC?
Ak máš Windows XP, tak by sa to malo ukladať sem:
C: Documents and setting> (tvoje meno účtu; All users...) > Application Data > Skype > Pictures.

Ak máš Vistu, tak tu:
C:\Users (alebo zase tvoje meno)\AppData\Roaming\Skype\Pictures
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať