Zavrieť

Porady

Obleky na mieru

Dobrý deň

Máte niekto skúsenosti s firmami čo robia obleky na mieru, potreboval by som si dať jeden spraviť, ale neviem či sa to kvalitou a strihom vyrovná drahším oblekom z obchodov. Alebo mám radšej ísť do Viedne a tam si vybrať(na Slovensku sú že vraj predražené ). Poznáte nejaké obchody s oblekmi vo Viedni, kde by som kúpil oblek okolo 300e?


Za odpovede vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    z inej témy:
    Re: Kde vysoky stihly muz moze zohnat oblecenie ako oblek, kabat, plast a podobne?
    tak konečne mám pre teba adresu "Exotic mans", Gyor, ul. Dr.Kovács Pál č.9,šijú na mieru oblek cca. 110e aj s vestičkou, v obchode majú aj košele kravaty

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Neviem, ci vo Viedni zozenies lacnejsi kvalitny oblek ako na Slovensku. Podla mojich skusenosti su ceny cca. v BA a vo Viedni rovnake. A okolo 300 EUR kupis oblek urcite aj na Slovensku.
    Napr. Otto Berg ma obleky presne v tejto cenovej relacii.
    A ked sa pozries do podnikovych predajni slovenskych a ceskych vyrobcov, zozenies oblek aj lacnejsie.
    Ci ti niekto kvalitny oblek usije lacnejsie, to neviem posudit, ale ked chces kvalitu, uz za latku musis zaplatit vela, plus usitie ....

    Matasias je offline (nepripojený) Matasias

    Študent :) Matasias
    Tiez odporucam predajnu Otto Berg. Maju fajn vyber a aj ceny. Taktiez Ti oblek do par dni dokazu upravit podla poziadaviek.
    Ďakujem za rady, určite pôjdem do toho otta. Inak našiel som túto firmu (tom-steed). Máte niekto s nimi skúsenosť?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    lujza.j Pozri príspevok
    z inej témy:
    Re: Kde vysoky stihly muz moze zohnat oblecenie ako oblek, kabat, plast a podobne?
    tak konečne mám pre teba adresu "Exotic mans", Gyor, ul. Dr.Kovács Pál č.9,šijú na mieru oblek cca. 110e aj s vestičkou, v obchode majú aj košele kravaty
    zabudla som napísať, že výroky poznám sú to kvalitne ušité obleky, kontakt mám od kolegu. to pre prípad ak by mal niekto iný záujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.