Zavrieť

Porady

papuča

Ahojte poraďáci
súrne potrebujem poradiť dostala som v meste na parkovisku papuču. Iste sa pýtate prečo, no samozrejme, že som nezaplatila parkovné. Kto by mi vedel poradiť ako sa mám z toho dostať bez ujmy v peňaženke?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

a že cestovanie!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

skontroluj, ci je parkovisko viditelne oznacene ako platene.. ak nie, tak mas sancu policajtov "ukecat".. alebo im mozes povedat, ze si nevedela, kde je ten pristroj kde si treba kupit listok... a tvar sa, ze si rada, ze prisli a nech Ti ukazu kde si to treba zakupit atd...
ale kedze Ti dali uz papucu, mensej pokute sa zrejme nevyhnes.. drzim palce a napis, ako si dopadla
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Hadam by bolo najlepsie teraz to zaplatit. Ak v buducnosti pocestujes na zapad od nasich hranic skus to spravit tam a tamojsi policajti Ta naucia ako sa to vybavuje. Ale teraz vazne. Samozrejme ze aj ja porusujem a casto predpisy, pochopim ak niekto napriklad nezastavi na stopke, prekroci rychlost, zastavi v zakaze, prejde cez plnu ciaru a podobne veci, ktore su myslim nezmyselnou buzeraciou bez opodstatnenia. Nezaplatit ale na platenom parkovisku, ktore je jasne oznacene a z trzby mame na koniec prospech vsetci je nespravne. Preco by sme my ostatni a poctivo platiaci mali doplacat a nemohucne sa pozerat na ludi, za ktorych to platime nakoniec my. To iste plati aj o dilalnicnych poplatkoch a cestovnom v MHD. Parkovanie za uhradu je normalna platena sluzba, nehnevaj sa preto na moje slova.
0 0
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

dad111 Pozri príspevok
Samozrejme ze aj ja porusujem a casto predpisy, pochopim ak niekto napriklad nezastavi na stopke, prekroci rychlost, zastavi v zakaze, prejde cez plnu ciaru a podobne veci, ktore su myslim nezmyselnou buzeraciou bez opodstatnenia.
no to snad nemyslis teraz vazne.. tak podla mna prekrocenie rychlosti alebo nezastavenie na stopke je ovela zavaznejsi priestupok pretoze priamo ohrozujes bezpecnost seba aj inych.. najma tou rychlostou..
to, ze nezaplatis dake parkovne - nehnevaj sa, tym nikoho neohrozujes a vzdy je to vymozitelne.. ale ked uz havarujes neda sa toho vela napravat..
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

dad111 Pozri príspevok
Hadam by bolo najlepsie teraz to zaplatit. Ak v buducnosti pocestujes na zapad od nasich hranic skus to spravit tam a tamojsi policajti Ta naucia ako sa to vybavuje. Ale teraz vazne. Samozrejme ze aj ja porusujem a casto predpisy, pochopim ak niekto napriklad nezastavi na stopke, prekroci rychlost, zastavi v zakaze, prejde cez plnu ciaru a podobne veci, ktore su myslim nezmyselnou buzeraciou bez opodstatnenia. Nezaplatit ale na platenom parkovisku, ktore je jasne oznacene a z trzby mame na koniec prospech vsetci je nespravne. Preco by sme my ostatni a poctivo platiaci mali doplacat a nemohucne sa pozerat na ludi, za ktorych to platime nakoniec my. To iste plati aj o dilalnicnych poplatkoch a cestovnom v MHD. Parkovanie za uhradu je normalna platena sluzba, nehnevaj sa preto na moje slova.
Mňa málo čo a málo kto "vytočí" ale toto sa ti podarilo. Takýto "samozrejme" porušujúci predpisy ma takmer zabil pri predbiehani kamióna cez plnú čiaru, Sa čudujem, že ešte vlastníš vodičský preukaz.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Cesty su na to, aby po nich jazdili auta. Reci co by bolo, keby bolo nemaju cenu. Nenahovarajme si, ze len vdaka nasej pozornosti na cestach nezomieraju ludia. Jazdime tak, aby sme druhym neprekazali a nezdrzovali. Je to nebezpecne, uznavam. Neviem, ci si niekto mysli, ze normalny clovek bude predbiehat s vedomim, ze niekoho zabije. Prapricina je asi niekde inde. Nase cesty su plne nezmyselnych prikazov a zakazov, len pre to, ze nejaky byrokrat si riesi svoje komplexy a rozhodne o umiestneni prikazu. Je normalne, ze ti co tie zakazy maju respektovat po case zistia, ze su z velkej casti nezmyselne a nedodrzuju ich. Dufam, ze ma nikto nechce presvedcit, ze v zivote nikdy neporusil ziadny zakaz. Kazde porusenie moze mat katastrofalne nasledky. Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba. Tragicke nasledky maju mnohe zanedbania. Moj nazor je teda ten, ze ak ma byt niekde zakaz, tak len taky, ktory je nutny. Na druhej strane, zlepsenie moze priniest len investovania a budovanie lepsich ciest. Robi to tak velka cast vyspeleho sveta. Na to je treba peniaze. Musia to zaplatit len ti, co cesty pouzivaju. Ked ale budeme za hrdinstvo povazovat neplatenie, tak nezostane nic ine len od tych co platia pytat viac. Nevidim dovod, preco by som mal ja platit len preto, ze niekto sa tomu vyhyba. Ked niekto nezaplati zato, zaco platim ja, zije na moj ucet. A to sa mi nepaci.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

dad111 Pozri príspevok
Cesty su na to, aby po nich jazdili auta. Reci co by bolo, keby bolo nemaju cenu. Nenahovarajme si, ze len vdaka nasej pozornosti na cestach nezomieraju ludia. Jazdime tak, aby sme druhym neprekazali a nezdrzovali. Je to nebezpecne, uznavam. Neviem, ci si niekto mysli, ze normalny clovek bude predbiehat s vedomim, ze niekoho zabije. Prapricina je asi niekde inde. Nase cesty su plne nezmyselnych prikazov a zakazov, len pre to, ze nejaky byrokrat si riesi svoje komplexy a rozhodne o umiestneni prikazu. Je normalne, ze ti co tie zakazy maju respektovat po case zistia, ze su z velkej casti nezmyselne a nedodrzuju ich. Dufam, ze ma nikto nechce presvedcit, ze v zivote nikdy neporusil ziadny zakaz. Kazde porusenie moze mat katastrofalne nasledky. Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba. Tragicke nasledky maju mnohe zanedbania. Moj nazor je teda ten, ze ak ma byt niekde zakaz, tak len taky, ktory je nutny. Na druhej strane, zlepsenie moze priniest len investovania a budovanie lepsich ciest. Robi to tak velka cast vyspeleho sveta. Na to je treba peniaze. Musia to zaplatit len ti, co cesty pouzivaju. Ked ale budeme za hrdinstvo povazovat neplatenie, tak nezostane nic ine len od tych co platia pytat viac. Nevidim dovod, preco by som mal ja platit len preto, ze niekto sa tomu vyhyba. Ked niekto nezaplati zato, zaco platim ja, zije na moj ucet. A to sa mi nepaci.
Podľa mňa veeeeľmi špatný príspevok. Bol by skôr vhodný do témy čo sa mi dnes stalo,...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

dad111 Pozri príspevok
Ked niekto nezaplati zato, zaco platim ja, zije na moj ucet. A to sa mi nepaci.
Ak pri Tvojom vyššie uvedenom spôsobe jazdy ešte vôbec žije
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

Tu uz pravdepodobne nepomoze nic - ked si mala papucu je to zaevidovane a v tom pripade sa policajti neradi dohaduju. Mozno ich skus poprosit o znizenie pokuty povedzme na tych minimalnych 500 s odôvodnenim ze si v minulosti este nemala priestupok (teda ak si naozaj nemala).
0 0
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

dad111 Pozri príspevok
Cesty su na to, aby po nich jazdili auta. Reci co by bolo, keby bolo nemaju cenu. Nenahovarajme si, ze len vdaka nasej pozornosti na cestach nezomieraju ludia. Jazdime tak, aby sme druhym neprekazali a nezdrzovali. Je to nebezpecne, uznavam. Neviem, ci si niekto mysli, ze normalny clovek bude predbiehat s vedomim, ze niekoho zabije. Prapricina je asi niekde inde. Nase cesty su plne nezmyselnych prikazov a zakazov, len pre to, ze nejaky byrokrat si riesi svoje komplexy a rozhodne o umiestneni prikazu. Je normalne, ze ti co tie zakazy maju respektovat po case zistia, ze su z velkej casti nezmyselne a nedodrzuju ich. Dufam, ze ma nikto nechce presvedcit, ze v zivote nikdy neporusil ziadny zakaz. Kazde porusenie moze mat katastrofalne nasledky. Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba. Tragicke nasledky maju mnohe zanedbania. Moj nazor je teda ten, ze ak ma byt niekde zakaz, tak len taky, ktory je nutny. Na druhej strane, zlepsenie moze priniest len investovania a budovanie lepsich ciest. Robi to tak velka cast vyspeleho sveta. Na to je treba peniaze. Musia to zaplatit len ti, co cesty pouzivaju. Ked ale budeme za hrdinstvo povazovat neplatenie, tak nezostane nic ine len od tych co platia pytat viac. Nevidim dovod, preco by som mal ja platit len preto, ze niekto sa tomu vyhyba. Ked niekto nezaplati zato, zaco platim ja, zije na moj ucet. A to sa mi nepaci.
Noo.. tak mal by si si tusim urobit este raz vodicak a tam by Ti vysvetlili, co sposobuje dopravne nehody a nestastia.. pretoze akoby to vyzeralo, keby sa kazdy nezavisle od seba a na zaklade vlastnej uvahy rozhodol, ze to-ktore pravidlo cestnej premavky je blbost.. zlepsenie coho moze priniest zvysenie kvality ciest?? zeby zlepsenie kvality ciest? tak asi ano.. ale iste nie zlepsenie statistik nehodovosti.. to su prave arogantni vodici ktori si samovolne vyberaju ktore pravidla budu dodrziavat a ktore nie..
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

dad111 Pozri príspevok
Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba.
-dad111, to myslíš vážne?Pri troch autách vedľa seba na ceste má chladnú hlavu len ten bezohľadný vodič v strede!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A prečo si si taký istý, že všetci zúčastnení majú chladnú hlavu? Možno ak by som tam bola ja, by som blondínovsky spanikárila a stalo by sa niečo hrozné. A to asi by som ja bola na vine, že som nemala chladnú hlavu.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dad111 Pozri príspevok
Cesty su na to, aby po nich jazdili auta...
Kazde porusenie moze mat katastrofalne nasledky. Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba...
ja len dúfam, že ťa na ceste za volantom nestretnem...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Heni Pozri príspevok
ja len dúfam, že ťa na ceste za volantom nestretnem...
Nestretneš jeho, stretneš iného - jemu podobného. Na cestách je ich bohužial dosť a tak to aj vyzerá. Kríže povedľa ciest, nešťastné rodiny, siroty .........
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Cintoríny sú plné takých "frájov", čo majú svojské vlastné pravidlá na cestách. Bohužiaľ ešte plnšie tých, ktorých takí frájovia zabili...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mi sme tiež na dovolenke dostali papuču.Hneď sme volali policajtov a oni, že sme nezaplatili parkovné.Mali sme asi štastie,lebo som ich spracovala z 2500 Sk na 350 Sk. Je to vraj porušenie predpisov a tá pokuta vas neminie, len záleží na koho natrafíte.Držím palce.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

dad111 Pozri príspevok
Cesty su na to, aby po nich jazdili auta. Reci co by bolo, keby bolo nemaju cenu. Nenahovarajme si, ze len vdaka nasej pozornosti na cestach nezomieraju ludia. Jazdime tak, aby sme druhym neprekazali a nezdrzovali. Je to nebezpecne, uznavam. Neviem, ci si niekto mysli, ze normalny clovek bude predbiehat s vedomim, ze niekoho zabije. Prapricina je asi niekde inde. Nase cesty su plne nezmyselnych prikazov a zakazov, len pre to, ze nejaky byrokrat si riesi svoje komplexy a rozhodne o umiestneni prikazu. Je normalne, ze ti co tie zakazy maju respektovat po case zistia, ze su z velkej casti nezmyselne a nedodrzuju ich. Dufam, ze ma nikto nechce presvedcit, ze v zivote nikdy neporusil ziadny zakaz. Kazde porusenie moze mat katastrofalne nasledky. Verim, ze aj pri tej plnej ciare bolo stale dost miesta a s chladnou hlavou sa na takuto cestu vojdu aj tri auta vedla seba. Tragicke nasledky maju mnohe zanedbania. Moj nazor je teda ten, ze ak ma byt niekde zakaz, tak len taky, ktory je nutny. Na druhej strane, zlepsenie moze priniest len investovania a budovanie lepsich ciest. Robi to tak velka cast vyspeleho sveta. Na to je treba peniaze. Musia to zaplatit len ti, co cesty pouzivaju. Ked ale budeme za hrdinstvo povazovat neplatenie, tak nezostane nic ine len od tych co platia pytat viac. Nevidim dovod, preco by som mal ja platit len preto, ze niekto sa tomu vyhyba. Ked niekto nezaplati zato, zaco platim ja, zije na moj ucet. A to sa mi nepaci.
Podla poctu rozhorcenych prispevkov na ktore nasleduju za tymto viem, ze si prave teraz vyrabam 100 nepriatelov na Porade a stracam sympatie mnohych dalsich. Ale napriek tomu sa priznam, ze s autorom tohto prispevku v podstate suhlasim.

Kazdy clovek ma urcitu hranicu, po ktoru sa necha buzerovat nezmyslenymi parikazmi a zakazmi. (To iste plati aj napr. v podnikateleskej sfere - legislativa). jednoducho - clovek to znasa, ale rastie v nom adrenalin a potom sa rozhodne zakon porusit. Napr. dnes som bol napr. medzi mnohymi, ktori museli prejst cez blikajuce zeleznicne priecestie, pre pokazenu signalizaciu. Aj ked som videl, ze auta predo mnou uz prechadzaju, ja som z ucty k zakonu cakal este par minut, ale to rozhodnutie nakoniec prislo aj u mna. Co je ale horsie - v pripade tych nezmyselnych 4O Km/h obmedzeni a pod, ze clovek sa vynervuje, kym tu hranicu disiahne a potom, ked sa rozhodne "uplatnit zdravy rozum" uz tak kona s riadne zvysenym adrenalinom. To je to, co robi nase cesty nebezpecnymi.

Je to dosledom skutocne velmi idiotskeho uvazovania tych, co maju dopravu na starosti. Bohuzial udomacnil sa tento model:

Hovori statistika, ze v urcitej obci sa stalo vela nehod? Zomreli tam chodci? Tak tam dame celoplosne 40. Lenze nikto uz neskuma, ze tych chudakov nezabili soferi, ktori isli 60, ale taki, co isli 110, casto z diskoteky navyse totalne opiti. Zabili sa v obci dokonca ludia v aute? Opat 40. Lenze nikoho nezaujima, ze to boli mladi bez vodicaku, ktori vliezli do starej skodovky siesti a ani jeden nebol priputany.

Podobne je to s alkoholom. Donedavna platil limit 0.3 promile. To je limit, pri ktorom je preukazane, ze nema ziaden vplyv na pozornost vodica. Lenze bolo na Slovensku vela nehod "pod vplyvom alkoholu", tak sa dala nulova hranica. Nikoho nezaujima, ze ludia ktori sposobovali nehody mali najcastejsie od 1 do 3 promile.

Vcera sme meli navstevu z Danska. Ten pan sa cudoval, ze je u nas nula. Oni maju 0.5 a nemaju s tym problem. Tak som sa mu to snazil vysvetlit.

Nehovorim, ze par mafianov, ktorym chyba nie len ucta k akymkolvek zakonom ale aj elementarna slusnost a casto aj soferske skusenosti nie su pre nase cesty problemom. Ale hlavny problem spociva inde.

Ak idete autom napr. vo Viedni, ste sucastou prudu ludi, z ktorych kazdy sa snazi co najrychlejsie ale zaroven bezpecne dostat do ciela a to iste umoznuje aj inym. Vsetci idu nad limit ale idu v podstste rovnako. U nas sa stretavaju vystrasenci, ktori respektuku nezmyselne zakony s tymi, pre ktorych je auto nie prostriedkom an dopravu, ale iba na prezentaciu moci a do toho este par tych vylozenych blaznov a vysledok musi byt taky, aky je.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Excise Duty Pozri príspevok
Cintoríny sú plné takých "frájov", čo majú svojské vlastné pravidlá na cestách. Bohužiaľ ešte plnšie tých, ktorých takí frájovia zabili...
Este napisem par slov k tejto teme. Vase prispevky vseobecne odrazaju nazor, ze respektovanie Pravidiel cestnej premavky zabezpeci bezpecnost na cestach. Tento nazor je bohuzial dost rozsireny a treba otvorene povedat, ze je nie len nespravny, ale aj v svojej podstate nebezpecny.

Vyhlaska nikdy nemoze riesit mnohorakost dopravnych situacii, ktore vznikaju na vsetkych cestach kazdu sekundu. Dva priklady, ktore som zazil celkom nedavno - ziadne vymyslene situacie. Dve auta idu v obci po trojprudovej komunikacii v krajnych pruhoch, stredny je volny. V rovnaky okamih sa rozhodnu dat blinker a sucasne zment pruh - samozrejme smeruju obaja do stredneho (Prazska ulica v Bratislave). Ktory ma prednost? Ten, ktory prichadza z prava? No nie som si tym taky isty, pokial viem, toto pravidlo sa tyka krizovatiek a nie jazdy v pruhoch. Ak som si nejaku novelizaciu vyhlasky nevsimol, prosim opravte ma.

Druhy pripad - ovela horsi. Pred par dnami som isiel mimo obce. Predo mnou dedko isiel asi 85, tak som ho predbehol. Nasledne na to som videl za nami hukajucu sanitku, ktora isla skutocne velmi rychlo (asi 130). Sanitke sa podarilo bez problemov predbehnut dedka, no nato uz isla v protismere kolona aut. Cesta nebola nejako zvlast siroka. Ale prave v bode, v ktorom ma sanitka dobehla bola z pravej strany taka odbocka (obrateny Y), skratka pripajala sa tom dalsia cesta. Tym vzniklo rozsirenie cesty. Ked som videl ako ide sanitka rychlo, blikol som pravym blinkrom, aby si bol vodic isty, ze ho pustam a pri sucasnom brzdeni som vybocil doprava na to rozsirenie. O par metrov sa cesta zasa zuzovala, no ja som odhadol toho vodica sanitky podla stylu jazdy ako skuseneho, veril som, ze nebude zmatkovat a ze ma co najrychlejsie predbehne, co sa aj stalo.

Lenze za sanitkou sa ma rozhodol predbiehat aj dedko. (Ja som dedka predbiehal asi 100, ale potom som kvoli sanitke prudko brzdil, takze som mohol mat 60.) Dedko sa mozno nastval ze som ho pred tym predbehol, alebo co, skratka zacal ma predbiehat tiez. Ja som ho aj videl v spatnom zrkadle ale cesta sa opat zuzovala, takze som si mohol vybrat - bud naspat na cestu, alebo do priekopy. Tak som si povedal - dedko mas molu, budes musiet pouzit brzdu, ked si taky ignorant, ze nevies, o co ide. Lenze dedko zasal brzdit dost neskoro, flekoval, nemal ABS a mal som dojem, ze sa rozhoduje, ci narazi do mojho naraznika alebo do tych oproti. Nastastie mam dost silne auto, takze to kapokon vyslo.

Keby sa stala nehoda - ako by to posudzovali policajti podla vyhlasky? Ja som pustal sanitku, je to moja nie len moranla, ale aj zakonna povinnost. Dedko by ale zasa mohol povedat, ze ja som dal blinker a zastavoval som pri okraji cesty a ked ma zacal predbiehat, rozmyslel som si to - a mal by tiez pravdu.

Najvacsim problemom slovenskych ciest je to, ze sa mnohi spoliehaju na vyhlasku, namiesto toho, aby sa pozerali pred seba a rozmyslali. Ja jazdim denne, denne porusujem predpisy, predovsetkym rychlostne limity ale obcas aj ine. Mam najazdenych viac ako 500.000, nikdy v zivote som nemal nehodu z vlastnej viny, naopak zachranil som mnozstvo chyb inych. Tym nechcem povedat, ze som nikdy nespravil chybu a nemuseli ju zahranovat zasa ti druhi. Ale to sa vynimocne stane kazdemu, kto najazi cez pol miliona. Skratka vysledok je taky, ze za cely zivot som si sam 2 x rozbil blinker na poladovici v rychlosti 10 km/h a zucastnil som sa dvoch nehod, ktore boli jednoznacne policiou posudene ako vina toho druheho. Tieto nehody boli nastastie tiez uplne banalne. Prvu z nich som absolvoval tesne po obdrzani vodicaku a nemal som skusenosti. Dnes uz viem, ze (napriek tomu, ze som bol na hlavnej ja) aj takato situacia sa da casto zvladnut.

Moju statistiku myslim ilustuje aj to, ze namam ziadne zo svojicj aut havarijne poistene, lebo by sa mi to nerentovalo. Co sa tyka zakonnej oistky, tu samozrejme platim, ale tam su na mne poistovne v 100% zisku, lebo ani raz v zivote za mna neplnili ani korunu.

Poznam mnozstvo ludi, ktori nenajazdia ani polovicu km, dosledne dodrziavaju predpisy ale auto maju stale naburane v servise.

Jedine, co moze zabezpesit bezpecnost na cestach je pouzivanie zdraveho rozumu, zodpovednost k sebe aj inym, sustredenie za volantom (ktore paradoxne znizuju casto nezmyselne obmedzenia rychlosti), odhad svojicj schopnosti a elementarna slusnost k druhym. Respektovanie pravidiel vyhlasky s tym casto nema nic spolocne.
Naposledy upravil misomiso : 04.08.07 at 07:46
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Myslím si, že by si si mala zistiť, či ten, kto Ti tú papuču na auto dal, má na to vôbec oprávnenie. Spomínaš si na problém v Blave? Mestský policajti nesmeli dávať papuče a dávali, až pokiaľ s nimi trochu nezatočili. Potom to museli riešiť. Pýtaj si od nich zriaďovaciu listinu a tam by mali mať uvedené, čo môžu a čo nie a tiež či je schválená ich zriaďovateľom. Len nejaký strážnik na parkovisku nemôže dávať papuče. Skús sa orientovať týmto smerom. Ak to majú schválené, tak potom žiaľ bohu, musíš platiť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
wagner Pozri príspevok
Myslím si, že by si si mala zistiť, či ten, kto Ti tú papuču na auto dal, má na to vôbec oprávnenie. Spomínaš si na problém v Blave? Mestský policajti nesmeli dávať papuče a dávali, až pokiaľ s nimi trochu nezatočili. Potom to museli riešiť. Pýtaj si od nich zriaďovaciu listinu a tam by mali mať uvedené, čo môžu a čo nie a tiež či je schválená ich zriaďovateľom. Len nejaký strážnik na parkovisku nemôže dávať papuče. Skús sa orientovať týmto smerom. Ak to majú schválené, tak potom žiaľ bohu, musíš platiť.
To boli vtedy odťahovky, ale všetko so všetkým súvisí, tak súhlasím s tebou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať