Zavrieť

Porady

Bakalárska práca

Prosím Vás o radu pri vypracovaní bakalárskej práci. Ak máte nejaké skúsenosti poradte. Téma je: podnikatelsky zamer na vytvorenie maleho podniku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    waw, toto vychádza z našich VŠ? aké reakcie očakávaš na tvoju neurčitú otázku? Väčšina ľudí tu podniká, takže áno, majú skúsenosti, čo ti majú napísať?

    Pri zakladaní malého podniku je dobré mať kvalitný podnikateľský zámer a plán, jednak to vyžadujú subjekty, ktoré investujú, jednak je dobré, ak začínajúci podnikateľ vie zhodnotiť situáciu a svoje postavenie na trhu

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    to kam ide nase vysoke skolstvo??? moja dcera robila podnikatelsky plan ako sucast maturitnej skusky a ja som ho mala na zapocet

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    1Dara Pozri príspevok
    to kam ide nase vysoke skolstvo??? moja dcera robila podnikatelsky plan ako sucast maturitnej skusky a ja som ho mala na zapocet
    o chvíľu sa to bude žiadať až pri docentúre

    nekrivdime jej, možno iba zle napísala otázku...

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    mattto Pozri príspevok
    o chvíľu sa to bude žiadať až pri docentúre

    nekrivdime jej, možno iba zle napísala otázku...
    ale vysokoskolak by mal vediet presne sformulovat otazku, ktoru si po sebe nasledne precita a az potom ju zverejni
    Silno pochybujem o tom, ze tvoja dcera sa ucila na strednej skole vypracovat porterov model piatich sil, SWOT a SLEPT analyzu, resp. financnoekonomicku analyzu ex-post a ex-ante, ine veci ani nemenujem, takze je rozdiel medzi podnikatelskym zamerom alebo planom na strednej a na vysokej skole, taktiez ci na VS urobis PP/PZ z predmetu planovania, alebo po odstudovani par semestrov a par predmetov ktore na seba nadvazuju. Je smutne, ze namiesto poradenia tu hned odsudzujete a zhadzujete ludi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.