Zavrieť

Porady

Sezonny pojazdny bufet

Dobrý deň, poraďáci.
Prosím o radu: pri našom meste vybudovali nový asfaltový cyklochodník. Vedie prevažne extravilánom, medzi obcami, kde nie je vybudovaná infraštruktúra. Chceme si otvoriť počas letnej sezóny pojazdný bufet. Šlo by v podstate o ambulantný predaj balených potravín a nápojov so sedením. Všetko mobilné - ráno doveziem, večer odveziem. Mobilné wc by bolo k dispozícií. Mesto súhlasí, ale hygiena mi nechce dovoliť takúto prevádzku. Požadujú odo mňa kanalizačnú prípojku aj prípojku pitnej vody a prevádzku nie na kolesách. (Normálnu stavbu). Toto však nie je možné, nakoľko ani v blízkosti nie sú siete. Je mi známe, že takéto bufety sezónne existujú, pri vodných plochách a podobne. Na hygiene tvrdia, že iba na jarmokoch a podobne, ale nie je to tak.. Ako je možné toto povolenie získať? Zn.: Legálne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smajloooo je offline (nepripojený) smajloooo

    smajloooo
    Treba si pýtať povolenie na ambulantný predaj a povedať že na rôzne akcie festivali a tak všade tam kde máš zmluvu o prenájme inak ti veterina povie že musíš mať všetko čo si písal a nepovolí ti to lebo to potom berú ako prevádzku a nie ambulantný predaj aj keď to vyslovene máš v aute a odvážaš preč je to na hlavu ani by najradšej zaškatuľkovali všetko ako predajna asi majú z toho prémie.
    Naposledy upravil kopretinka : 07.02.17 at 13:40 Dôvod: reklama-spam

    Sezonny pojazdny bufet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.