Zavrieť

Porady

hladam vyrobcu alebo nazov skrinky

Surne potrebujem kupit srinku vid. priloha neviem kto je vyrobca ani nazov vyrobku. Ak my vie niekto poradit kde sa da zohnat prosim o info na mail : krupinec@azet.sk vopred dakujem
DSC00317.jpg  
DSC00318.jpg  
DSC00319.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    novohorcan Pozri príspevok
    rozmery: sirka 90 cm, hlbka 40 cm, vyska 40 cm
    malo by sa jednat o sedaci botnik
    Keď si to nakreslíš na papier s rozmermi, tak ti to vyrobí ktorýkoľvek stolár.

    Ja si také veci robím sám - teda nakreslím si rozmery dosiek, nájdem stolára, čo mi tie dosky nareže a ohranuje a ja si to doma pospájam a dokončím. Mám potom veci pekne na mieru (napr. stôl pre PC a tlačiareň) a za polovičné náklady.

    novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

    novohorcan
    To ma napadlo ale potrebujem presne tu istú, nie nejaký falzifikát ( poškodil som a musím vrátiť )

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    novohorcan Pozri príspevok
    To ma napadlo ale potrebujem presne tu istú, nie nejaký falzifikát ( poškodil som a musím vrátiť )
    Aha, tak potom nezostáva nič iné, len vyjsť s farbou von, priznať sa, že si ju poškodil a spýtať sa majiteľa, kde ju kúpil a tak nájsť výrobcu.

    Alebo prehľadávať internetové obchody s nábytkom, či náhodou na ňu nenatrafíš.

    hladam vyrobcu alebo nazov skrinky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.