Zavrieť

Porady

Sicilia

Rozmyslame nad letnou dovolenkou a zaujala nas Sicilia. Chceli by sme okrem pekneho hotela a plaze absolovat aj par vyletov (Etna, Syrakuzy). Vedeli by ste odporucit lokalitu, resp. hotel?
Pocula som, ze krasne je v Catanii a aj poloha je fajn vzhladom k vyletom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    Môžem doporucit. Catania je pekne mestečko, aj ked dost poznačene priemyslom. Bohuzial nepamatam si nazov hotela, ale my sme byvali v lacnejsom hoteli cca 5 min od autobusovej stanice v Catanii, cena bola celkom prijatelna 30 €/noc. Urcite si v rámci výletov naplánujte aj návstevu Liparských ostorovo (výstup na Vulcano je super a vôbec nie je nárocný) a obhliadka ostatných ostrovov naozaj stojí za to. Panenské Filicudi vyzerajú ako keby sa posledných 100 rokov zastavil čas...kúpanie na Panaree je úplne skvelé...atd. Zálezi ktorú cast Sicílie chcete obehat.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    aj naša rodina sa rozhodla pre tento rok pre dovolenku na Sicílií. Ideme pár km od Catánie. Máme zabezpečené ubytovanie v súkromí. Našla som ubytko cez net na priamo a je to omnoho lacnejšie ako cez cestovku a do hotelov. Ale zase hotel niekomu vyhovuje a niekomu nie. My máme radi súkromie, tak preto dom s bazénom a grilom a všetko je OK. Ak chceš pošlom link na ubytko, kde som si našla ja.

    dodo1 je offline (nepripojený) dodo1

    dodo1
    kačenka aj ja pátram po súkromnom ubytku na Sicílii, hoď sem prosím nejaký link, kde sa dá niečo vybrať na súkromí... díkes:-)

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    my sme si našli ubytko na www.homelidays.com tam si zadáš lokalitu a vyberáš.
    vybrali sme si riposto-house-villa 138493
    skús sa s tým pohrať a určíte niečo nájdeš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.