Zavrieť

Porady

kurzovy listok

poradte prosim ako to je teraz s kurozvym listkom. Pred eurom sa zverejnoval o pol noci novy, teraz az poobede. Aky kurzom sa mi bude ratat platba, ktora odide pocas dna? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Alena Šimová
    ECB vyhlasuje kurz na daný deň deň vopred. To znamená, že napr. na 26.1.2009 je kurz vyhlásený 25.1.2009

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    Prosím, kde viem vytlačiť Kurzový lístok za celý mesiac, tak ako vlani na SK, tak teraz €? Poradí mi niekto?
    Naposledy upravil ranelx : 16.02.09 at 15:10

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    Asi som slepý, ale tu som nič nenašiel. Stále sa len dostanem ku kurzu za jednotlivý deň. Hľadám prehľad kurzov po mesiacoch - tabuľku €=CZ, HUF, PLN, .... Exisuje niečo také , ak áno kde?

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    ranelx Pozri príspevok
    Asi som slepý, ale tu som nič nenašiel. Stále sa len dostanem ku kurzu za jednotlivý deň. Hľadám prehľad kurzov po mesiacoch - tabuľku €=CZ, HUF, PLN, .... Exisuje niečo také , ak áno kde?
    Tak s tým sa trápim aj ja, lebo po klientovi kontrolujem fakrúry raz mesačne, či dal dobre kurzy. Zistil to už niekto?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    emily Pozri príspevok
    Tak s tým sa trápim aj ja, lebo po klientovi kontrolujem fakrúry raz mesačne, či dal dobre kurzy. Zistil to už niekto?
    Kuk sem:
    http://www.nbs.sk/sk/statisticke-udaje

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    musím reagovať ako predomnou ranelx. Buď som slepá alebo to tam nieje.
    Ja mám na mysli nejakú podobnú tabuľku aká bola v NBS - mesačná so všetkými dňami a všetkými menami. Aby som nemusela stále pozerať na net.

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...rzoveho-listka
    skuste toto, inak ten link od Tweety je ok, len treba ist na Kurzovy listok, Archív kurzovych listkov NBS, Mesačný prehľad ...

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    emily Pozri príspevok
    musím reagovať ako predomnou ranelx. Buď som slepá alebo to tam nieje.
    Ja mám na mysli nejakú podobnú tabuľku aká bola v NBS - mesačná so všetkými dňami a všetkými menami. Aby som nemusela stále pozerať na net.
    Tak tú tabuľku už asi ani nenájdeme , lebo stránka NBS sa mi zdá , že je zmenená

    http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...kurzovy-listok
    http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...l-ksk-ksks2008

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Ďakujem všetkým, tým ktorí pochopili, čo chcem aj tým, čo ma celkom nepochopili.
    Vidím, že Zitka mi potvrdila moju neblahú predtuchu:-(

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    Neexistuje niečo na ECB? Skúsenejší poraďte!
    Naposledy upravil ranelx : 17.02.09 at 16:16

    Standa je offline (nepripojený) Standa

    Standa
    Aj ja nad tým maturujem už dlhšie. Asi si budeme musieť vytláčať každý deň aby sme si mohli urobiť mesačný

    ciaaa je offline (nepripojený) ciaaa

    ciaaa
    Neviem, ci vam to pomoze.

    Ale da sa vytlacit aspon aky taky kurzovy listok, avsak za kazdu menu zvlast. Staci v kurzovom listku vedla kurzu kliknut na graf. A mozte si aj urcit, za ake obdobie a k akemu datumu.

    napr.: http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...-1-1-2009/_CZK

    Standa je offline (nepripojený) Standa

    Standa
    Mne moc nie, lebo ja robievam vodičom stravné a tam mi je výhodnejšie mať všetko na jednom papieri, to ako to bolo vlani mi krásne vyhovovalo, že sa mi dalo vytlačiť celý mesiac všetkých mien

    ciaaa je offline (nepripojený) ciaaa

    ciaaa
    Aj ja robim vodicom stravne a tak ako to bolo minuly rok, bolo veru velmi dobre. Ale myslim, ze lepsie uz nebude.

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    Zistil som, že niektoré účtovnícke softvéry (POHODA) majú funkciu načítania kurzových lístkov a je to celkom O.K. Tam sa potom dajú vytlačiť rôzne zostavy podľa mien, mesiacov, ...Samozrejme pri spracúvaní cesťákov je to veľká pomoc, lebo to môžete priamo účtovať v CM. Skúste sa presvedčiť či to nemá aj Váš SW.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    ranelx Pozri príspevok
    Zistil som, že niektoré účtovnícke softvéry (POHODA) majú funkciu načítania kurzových lístkov a je to celkom O.K. Tam sa potom dajú vytlačiť rôzne zostavy podľa mien, mesiacov, ...Samozrejme pri spracúvaní cesťákov je to veľká pomoc, lebo to môžete priamo účtovať v CM. Skúste sa presvedčiť či to nemá aj Váš SW.
    Hľadám, hľadám, hľadám kurzový lístok a nič.
    Nemôžeš tu prilepiť z tvojho PC - POHODY zostavu mesačného kurzového lístka, alebo vytvoriť na to novú tému, kde by sme si mohli tieto veci preberať? Bola by to veľmi veľká pomoc.
    Momentálne potrebujem február 2009. Ďakujem.

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    Mrzí ma, že som nepozrel skôr do tejto témy. V POHODE musí byť nastavené v Globálnych nastaveniach/Cudzie meny - zapnutý spínač "Automaticky načíatť kurzy". Potom pri spustení POHODY sa automaticky načítajú požadované kurzy, vidieť ich: Nastavenie/Zoznamy/Kurzový lístok.

    ranelx je offline (nepripojený) ranelx

    ranelx
    m.hladka Pozri príspevok
    Hľadám, hľadám, hľadám kurzový lístok a nič.
    Nemôžeš tu prilepiť z tvojho PC - POHODY zostavu mesačného kurzového lístka, alebo vytvoriť na to novú tému, kde by sme si mohli tieto veci preberať? Bola by to veľmi veľká pomoc.
    Momentálne potrebujem február 2009. Ďakujem.
    V prílohe export z POHODY KL za 02/2009

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    ranelx Pozri príspevok
    V prílohe export z POHODY KL za 02/2009
    To je super, našla som to už aj ja v svojom programe MRP, takže ďakujem za navedenie sa na to. Neviem, či sa mi podaria takéto zostavy, ktoré by som chcela, lebo mi to naťahalo všetko. Musím to ešte naštudovať. Takže zatiaľ ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.