Zavrieť

Porady

Ako napáliť stiahnutý film aby šiel na DVD.čku ?

Ahojte...chcela by som sa spýtať či by sa nejako nedalo napáliť stiahnutý film v českom dabingu a v AVI formáte, aby mi išiel na DVD-čku ? ďakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Z tvojho problému hádam, že prehrávač DVD nepodporuje DivX alebo Xvid (prehrávalo by to potom aj AVI). V tom prípade musíš previesť (prekonvertovať) stiahnutý film z AVI na video formát VOB. Skús program ConvertXtoDVD (skús použiť Google).
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
S tym pracujem tiež. Odporučam. Trojkova verzia podporuje menu s nahladom videosekcii. Jednotlive dlžky videosekvencii sa daju nastavit v menu.
http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..to akože aj protizákonné veci sa tu riešia???:-) rulez warez:-))
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja osobne tu nic protizakonne nevidim
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

ak ho vymazal z PC, tak ani ja:-))
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

vobec tu nieje uvedene, aky film bol stiahnuty, mozno ho vyprodukoval stryco Vlado z Nemsovej a uploadol ho na web a nevyhradzuje si nan ziadne autorske pravo
TAK
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..no zrejme asi všetci sťahujú filmy strýca Vlada z Nemšovej:-))
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bobino38 Pozri príspevok
..no zrejme asi všetci sťahujú filmy strýca Vlada z Nemšovej:-))
TO tu nemá zmysel riešiť. lady-saw sa pýtala na spôsob napálenia filmu vo formáte .avi na DVD video disk. K tomu radu dostala - na tom nič nelegálneho nie je, keď sa poradí, ako sa napaľujú DVD video disky. Obsah disku neriešime.
0 0
lady.saw lady.saw

lady.saw je offline (nepripojený) lady.saw

ďakujem za rady.... ste si istý že mi to pôjde na DVD.čku ktoré mi podporuje Divix ?
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Potrebuješ film v AVI formáte prekonvertovať ( a následne zapísať na DVD ) do DVD formátu = ConvertXto DVD.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

lady.saw Pozri príspevok
ďakujem za rady.... ste si istý že mi to pôjde na DVD.čku ktoré mi podporuje Divix ?
No musime si ujasnit par veci. Co myslis pod slovom DVD.čko (myslis platnu o primere 12cm, ktore sa vkalda do mechaniky, myslis stolny DVD prehravac, alebo myslis dvd player cez ktory si to pustas v PC)
Lebo v tom prispevku co som ta citoval, tak pises, ze mas nejake DVD.ČKO co podporuje divx
To potom meni celu situaciu
0 0
lady.saw lady.saw

lady.saw je offline (nepripojený) lady.saw

no normálny dvd prehrávač....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

a podporuje divx ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

lady.saw Pozri príspevok
no normálny dvd prehrávač....
Asi bude lepšie, keď nám napíšeš, akej značky a typu je ten DVD prehrávač.
0 0
tiborpm tiborpm

tiborpm je offline (nepripojený) tiborpm

žena v domácnosti + účtovníčka ...viac
Ak sa môžem pridať k debate, aj ja používam ten program. Skúšala som mnoho iných, ale tento sa mi zdá najlepší. Prekonvertovanie filmu AVI do DVD trvá asi 1 hodinu (záleží od PC) a dá sa hneď i napáliť. Môžeš si vybrať aj menu z viacerých možností, chce sa to s tým len na začiatku pohrať.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

podobné veci obsahuje aj Windows Vista
0 0
martin35710 martin35710

martin35710 je offline (nepripojený) martin35710

Chcem sa spýtať že či sa dajú napáliť na DVD viac filmou ako jeden ale žeby to tie filmy išli aj na DVD-čku ?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

samozrejme, ze to ide. Ale je to na ukor kvality, ako vieme na DVD5 vojde nieco cez 4,5GB. predpokladam, ze tie filmy su ripy (alebo ako sa to pise ), potom ti na to staci nejaky authoringovy program a na DVD si mozes dat aj 10 filmov (samozrejme zalezi to od toho aku chces kvalitu filmov)
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Len pre informáciu: môže to byť DivX, a aj tak to ten DVD prehrávač podporujúci DivX nemusí prehrať. Je totiž veľa formátov: DivX3, DivX4, DivX5, XviD... A všetky sú typu AVI. Ja mám nový DVD prehrávač, ktorý prehrá len XviD (samozrejme aj DVD).
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

On myslel asi ze by to bolo DVD-Video. Ak myslel ze ci sa da napalit na DVD viac suborov, napr AVI, tak NO COMMENT
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať