Zavrieť

Porady

Stará, ale nová

Hoci som už dosť stará, som tu nová. Keď sa nepozriem na seba do zrkadla, tak sa cítim mladá.Tak sa radšej do zrkadla nepozerám a keď mámčo len trošku času, tak sa mrknem do "Porady".Budem ešte potrebovať veľa času, kým sa tu zorientujem. Ale baví ma to tu Vás, zatiaľ som tu našla všetko, čo som potrebovala. Vďaka a hurá do ďaľšieho pátrania.Lena.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Vítaj medzi nami.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenocka1950 Pozri príspevok
    Hoci som už dosť stará, som tu nová. Keď sa nepozriem na seba do zrkadla, tak sa cítim mladá.Tak sa radšej do zrkadla nepozerám a keď mámčo len trošku času, tak sa mrknem do "Porady".Budem ešte potrebovať veľa času, kým sa tu zorientujem. Ale baví ma to tu Vás, zatiaľ som tu našla všetko, čo som potrebovala. Vďaka a hurá do ďaľšieho pátrania.Lena.
    Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    ondrejvla Pozri príspevok
    Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.
    Vlastička, zabudla si Lenočke povedať, že je v klube večných 17tiek.
    Nám sa tu vek zastavil.

    Lenocka1950 je offline (nepripojený) Lenocka1950

    Lenocka1950
    Vďaka za privítanie. Je mi ľúto, že celý február nebudem s Vami, budem za hranicami opatrovať ešte staršiu babku, ako som ja. Ale do konca januára mám ešte zopár dní, tak snáď do tej mojej hlavy ešte niečo natlačím. A v marci budem pátrať a priúčať sa ďalej. Ahojte, Lena, Lenocka 1950.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    ondrejvla Pozri príspevok
    Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.
    Vlasti a Ty kedy si zostárla???????????????? Ty už nemáš 17 ??????????

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Má..len na to v tomto období, kedy už ani nevieme ako sa voláme...zabudla.....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    Má..len na to v tomto období, kedy už ani nevieme ako sa voláme...zabudla.....
    Ale mám, len sa musím pozrieť do rodného listu, či budem mať aj po daňových priznaniach, či aj o rok...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.