Zavrieť

Porady

Odstupne a danovo uznatelny naklad

Dobry den,

rad by som sa spytal na odstupne, ak bol so zamestnancom skonceny pracovny pomer dohodou - § 60, bez udania dovodu a bolo s nim dohodnute odstupne. Je to danovo uznatelny naklad alebo nie?

druha otazka:
ak bola zamestnancovi dana vypoved podla § 63 ods. 1 pism a - a este mu neplynie vypovedna doba a chce odist este pred zacatim plynutia vypovednej doby dohodou - ma narok na odstupne?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    gaborshoes Pozri príspevok
    Dobry den,

    rad by som sa spytal na odstupne, ak bol so zamestnancom skonceny pracovny pomer dohodou - § 60, bez udania dovodu a bolo s nim dohodnute odstupne. Je to danovo uznatelny naklad alebo nie? Nie je.
    druha otazka:
    ak bola zamestnancovi dana vypoved podla § 63 ods. 1 pism a - a este mu neplynie vypovedna doba a chce odist este pred zacatim plynutia vypovednej doby dohodou - ma narok na odstupne? Má.

    Dakujem.
    Odpoveď v texte.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Ale keď je odstupné vyplatené pri skončení PP dohodou z organizačných dôvodov, je odstupné daňovým nákladom?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    michelle84 Pozri príspevok
    Ale keď je odstupné vyplatené pri skončení PP dohodou z organizačných dôvodov, je odstupné daňovým nákladom?
    V zákonom stanovenej výške (2 resp. 3 mesačné) áno.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Chobot Pozri príspevok
    V zákonom stanovenej výške (2 resp. 3 mesačné) áno.
    A keď je vo väčšej výške, tak tie ostatné mesiace sú už nedaňové? V kolektívnej zmluve nebolo riešené odstupné, ale teraz sa jednalo s odbormi a dohodlo sa na vyšších odstupných ako zákonom stanovenej výške.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    michelle84 Pozri príspevok
    A keď je vo väčšej výške, tak tie ostatné mesiace sú už nedaňové? V kolektívnej zmluve nebolo riešené odstupné, ale teraz sa jednalo s odbormi a dohodlo sa na vyšších odstupných ako zákonom stanovenej výške.
    Myslím, že keď to je dohodnuté s odbormi, tak je to uznané. Veď spíšte firemnú kolektívnu zmluvu alebo ak ju máte, tak dodatok k nej.

    Odstupne a danovo uznatelny naklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.