Zavrieť

Porady

cvičenie a chudnutie

Čaute poraďáci, rozhodla som sa po pôrode schudnúť a potrebovala by som poradiť ako kombinovať cvičenie, a to posilňovanie s orbitrekom. Ako často treba cvičiť, kedy posilovať a kedy zaradiť aeróbne cvičenie. S pozdravom Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    najlepšie je zájsť do fitka a tham si objednať trénera on poradí cviky aj výživu

    zusygo je offline (nepripojený) zusygo

    zusygo
    No ja viem, ale od malého 6 mesačného chrústika sa veľmi nemám času pohnúť. Začala som už cvičiť doma, jeden deň behám na orbitreku a jeden posilujem a neviem či je to správne. Ale ďakujem aj tak za radu.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    podla mna nejaké lahké cviky určite nezaškodia

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    hej aj ked nie pravidelne ale tréner ti povie čo môžeš cvičiť aj doma. držím palce v odhodlaní
    na orbitreku min 30 min pri max. tepovej frekvencii 70% resp. aby si zvladla tzv. talk test. ( aby si vedela pri cviceni rozpravat ). idealne je na zaciatok ci nechat aj den na oddych ale az naberies kondicku nie je problem aj kazdy den. posilovanie predpokladam u teba kondicne max 3x do tyzdna idealne po tej polhodinke na orbitreku, lebo pokracujes v spalovani. nezabudni ze cvicenie je len cast. zivytny styl a strava su rovnako dolezite.

    cvičenie a chudnutie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.