Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    pyton
    Kto to nemá ďaleko do Pezinka, ešte aj dnes sú tam keramické trhy .

    http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=100000524
    Boli fajn, aj som si niečo kúpila.. Ty si tam bol/a/?

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    pyton
    Kto to nemá ďaleko do Pezinka, ešte aj dnes sú tam keramické trhy .

    http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=100000524
    Dokelu dievčatá, to neviete dať takéto dôležité veci skôr vedieť?!!! Prosím, keďže som sklokeramický závislák, dať nabudúce včasnejšie vedieť

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    to Alda: Bola som tam. Aj ja som si niečo kúpila. /v super Bille na námestí/
    Keramike som odolala , ešte také batikované divoké tričko som si kúpila od takého čecha, ktoré robila jeho dcéra, čo študuje šupku...
    A pekné boli tie hrnčiarske kruhy a tí zablatení ľudia, čo sa pokúšali o vlastné výrobky.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    luebchenko Pozri príspevok
    Dokelu dievčatá, to neviete dať takéto dôležité veci skôr vedieť?!!! Prosím, keďže som sklokeramický závislák, dať nabudúce včasnejšie vedieť
    Tak tento rok sa konajú:

    KERAMICKÉ TRHY PEZINOK - 13. až 16. 15. júna 2008

    Ja som si na minulých kúpila napr. toto a určite si pôjdem aj tento rok doplniť sadu alebo si kúpim niečo iné "čo mi padne do oka".


    Opravený dátum, ale ak by niekto nestíhol odísť domov, tak aj 16-ho
    Naposledy upravil VladoaKatka : 03.06.08 at 07:07
    P1170306-1.jpg  
    P1170307-1.jpg  
    1/1

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Chodím na keramické dni v Pezinku, kochám sa krásnymi výtvormi a niečo pekné pre radosť si vždy kúpim. Teraz budú asi viac posunuté k Potočnej ulici, lebo Kollárovú ulicu opravujú. Dúfam, že do vinobrania bude hotová. Parkovať treba ísť asi rovno do parku alebo niekde na sídlisko Za hradbami. V Pezinku parkovať "das ist hrúza".

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    jozka56 Pozri príspevok
    Chodím na keramické dni v Pezinku, kochám sa krásnymi výtvormi a niečo pekné pre radosť si vždy kúpim. Teraz budú asi viac posunuté k Potočnej ulici, lebo Kollárovú ulicu opravujú. Dúfam, že do vinobrania bude hotová. Parkovať treba ísť asi rovno do parku alebo niekde na sídlisko Za hradbami. V Pezinku parkovať "das ist hrúza".
    ...nielen v Pezinku, asi je to problém všade, ale tiež som nad tým rozmýšlala, včera, keď som bola poobede v Pezinku, kde to "zapichnem". Ale kvôli tej kráse a možnosti kúpiť si niečo pekné, či už pre seba alebo ako darček, tak sa aj kúsok prejdeme.
    Vieš to parkovanie - ráno sú ulice prázdne, obchody zatvorené...obchody sa otvoria a už nemáš kde parkovať a pritom obchodoch sú len predavačky??? Kto tam parkuje celý deň???

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Oprava - Keramické trhy budú 13.-15.06.2008 (piatok - nedeľa).

    http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=383
    Naposledy upravil heja3 : 03.06.08 at 06:21 Dôvod: Aby to bolo vidieť :-).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.