Zavrieť

Porady

odkial nakupujete,resp.poradte nejaku internetovu predajnu kvetov

Odkial si objednavate rastlinky vy? Skusala som aj cez googla najst nejake e-shopy,ale moc mi toho nenaslo.Starkl sa mi vidi trochu drahy.Mate ine typy?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Vo februárovom časopise Záhradkár práve testovali nákup cez katalóg.
    Podľa mňa tam najlepšie vyšla firma A.B.I.E.S. www.dreviny.sk, na druhom mieste www.rastlinky.sk a z firmy Sieberz sa im ani neozvali na objednavku...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som ovocné stromy a kry kupovala od Starkla,som spokojná.
    Ale bežné kvety do hrantíkov na leto sa asi najlepšie oplatia na tržnici.Kúpim ich už väčšie,zakvitnuté,hneď dávam von.
    Keď som ich kupovala zo zásielkových obchodov, často prišli slabučké, musela som ich ešte držať dlhšiu dobu vnútri,aby spevneli.A kvitli oveľa neskôr ,ako tie z tržnice.
    A ceny zás. ochodov sú dosť prehnané, hlavne pri letničkách.

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Najideálnejšie je kupovať priamo od pestovateľa. Ja napríklad chodím zjara kupovať kvety od jednej pestovateľky z Veľkého Kýru, ktorá predáva aj na tržnici. Má pekné veci a vie urobiť aj cenu.
    Dajú sa ale dobre kúpiť nie len ne tržnici ale aj na jarných výstavách vo väčších mestách ako Bratislava, Nitra, Trenčín a podobne.
    Stromky by som nekupoval zo zásielkového veľkoobchodu, lepšie tiež priamo od pestovateľa, alebo aspoň tak aby som mal priamy kontakt s tým kto ich pestuje a množí. Ak kupujete od obchodníka, jednak vám nevie tak poradiť častokrát dokonca dá zavádzajúce informácie a má to aj často predražené.
    Kvety zatiaľ nemám v ponuke, ale zaoberám sa tým čo má jedlé plody a najmä ovocnými stromamy a kríkmi.
    Naposledy upravil arizona : 04.02.09 at 17:29 Dôvod: spam

    odkial nakupujete,resp.poradte nejaku internetovu predajnu kvetov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.