Zavrieť

Porady

Dvere

Má niekto z Vás skúsenosti s dverami. Počul som, že sa dajú opraviť staršie dvere a spravia ich tak, že ich upravia. Vraj vyzerajú ako nové. Niečím ich oblepia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mičinko Pozri príspevok
    Má niekto z Vás skúsenosti s dverami. Počul som, že sa dajú opraviť staršie dvere a spravia ich tak, že ich upravia. Vraj vyzerajú ako nové. Niečím ich oblepia.
    Moji rodičia to majú. Vlastne staré dvere sa obtiahnú novou fóliou, a vyzeerajú celkom zdatne. Lenže nie je to lacná záležitosť. Pred 3-4 rokmi jedny plné dvere takto renovovať stálo asi 5 tisíc. To už radšej kupovať nové.

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Tiež som o tom počula, vraj sa to dá a vyjde to určite lacnejšie ako nové. Zaleží asi od toho, aké vzory si vyberieš.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Naši si dávali obyčajnú bielu fóliu, a stálo toľko ako som uviedol vyššie.

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Aj moji príbuzný si niečo také dávali a myslím, že keby to bolo drahé, tak si rovno kúpia nové.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.