Zavrieť

Porady

stravné lístky

Kontrolujem si minulý rok 2008. Mala som hodnotu stravného lístka 89 skk. 55% z hodnoty 48,95 skk prispieval zamestnávateľ, zamestnanec si prispieval sumou 39 skk a so SF 1,05 skk. Otázka: Mohla som prispievať zo SF 1,05 Sk alebo som to mala zaokrúhliť na 1 skk a rozdiel zúčtovať ako halierové vyrovnanie k hodnote stravného lístka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Inuska17 Pozri príspevok
    Kontrolujem si minulý rok 2008. Mala som hodnotu stravného lístka 89 skk. 55% z hodnoty 48,95 skk prispieval zamestnávateľ, zamestnanec si prispieval sumou 39 skk a so SF 1,05 skk. Otázka: Mohla som prispievať zo SF 1,05 Sk alebo som to mala zaokrúhliť na 1 skk a rozdiel zúčtovať ako halierové vyrovnanie k hodnote stravného lístka?
    Mohla si prispievať aj v takej sume, prečo si myslíš, že nemohla?

    Inuska17 je offline (nepripojený) Inuska17

    Inuska17
    že by sa to lepšie počítalo a vždy by mi bola vyšla celá koruna. Lebo takto keď som to vynásobila počtom lístkom vyšli haliere

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Inuska17 Pozri príspevok
    že by sa to lepšie počítalo a vždy by mi bola vyšla celá koruna. Lebo takto keď som to vynásobila počtom lístkom vyšli haliere
    Ak si to chcela tak, prečo si potom účtovala aj tie haliere? mohla si to rovno dať na korunu a tie haliere na 548. Ale ešte stále to vieš opraviť.

    Inuska17 je offline (nepripojený) Inuska17

    Inuska17
    ale potom tie haliere na 548 nebudú daňovo uznané, lebo to už prevyšuje hodnotu 55% čo prispieva zamestnávateľ a zároveň je to maximálna hranica pre daňovo uznané výdavky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.