Zavrieť

Porady

Poradi mi niekto????????????????

Dobry den chcel bi som sa spytat na kvalifikacne kurzy , rekvalifikacny uz mam
a ako je to s tym kvalifikacnym a ci sa to neda nejako urychlit prosim pomozte mi ja bi som to potreboval pre troch ludi ale nechcem abi to dlho trvalo potrebujem to hned je to kvalifikacia na pokryvaca. skolenie a rekvalifikaciu mame len skusky nam treba za pomoc PEKNE DAKUJEM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    No podla mna by rekvalifikacny kurz mal končiť skúškami. Asi to potrebujete pre viazanú živnosť. Ako môže niekto ponúkať rekvalifikacný kurz bez následnej záverečnej skúsky s osvedčením?

    stanislav25 je offline (nepripojený) stanislav25

    stanislav25
    oni nam povedali ze stymi papiermi mame ist k nam na ziv. urad a ziadat o skusky alebo nieco v tom zmysle ale v tedy sme na to nemali cas a teras uz duplom potreboval bi som to urychlit ak je to mozne prist tam zaplatit a ist prec je to mozne??? DAKUJEM.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    tuším niečo podobné robí slovenská asociácia živnostníkov či ako sa to volá.skúste na googli pohľadať aj pokrývačské asociácie.Stretol som sa stým na conecu.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    stanislav25 Pozri príspevok
    oni nam povedali ze stymi papiermi mame ist k nam na ziv. urad a ziadat o skusky alebo nieco v tom zmysle ale v tedy sme na to nemali cas a teras uz duplom potreboval bi som to urychlit ak je to mozne prist tam zaplatit a ist prec je to mozne??? DAKUJEM.
    Ak sa pýtaš na podplácanie tak si na nesprávnom mieste.

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Ak sa pýtaš na podplácanie tak si na nesprávnom mieste.

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
    Skôr si myslím že on má problém s tým že si rozšíri kvalifikáciu a plovica úradov na slovensku mu toto odmieta uznať.

    stanislav25 je offline (nepripojený) stanislav25

    stanislav25
    JA nechcem podplacat ja to chcem len legalne urichlit a pytam sa ci sa to da nejakim sposobom.

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Urýchliť štúdium v akej koľvek forme za úplatu je obyčajný podvod.

    Možno ti pomôže:

    Cech strechárov Slovenska - pokrývačské, klampiarske a izolatérske práce
    Ružinovská 1
    821 02 Bratislava 2
    Telefón: +421 243 426 259
    Fax: +421 248 289 406
    Email: cech.strecharov@slovanet.sk
    WWW: www.cechstrecharov.sk

    stanislav25 je offline (nepripojený) stanislav25

    stanislav25
    preco zo mna hned robite podvodnika?! ja nechcem nikoho podplacat len sa pitam ci sa to neda urichlit lebo som pocul ze bi mi najskor zadali termin skusok a to moze bit aj o mesiac potom sa musim dostavit boh vie kde na tie skusky a ked ich spravim tak potom cakat na ten papier len chcem vediet ci nieje ina cesta {LEGALNA} to je vsetko. Dakujem

    Poradi mi niekto????????????????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.