Zavrieť

Porady

Zákon o sociálnych službách č. 448/2008

dobry den,

chcela by som poprosit dobrych ludkov o pomoc: od 1.1.2009 je v platnosti tento novy zakon o SS, ktory rusi stary zakon o socialnej pomoci c. 195/1998- novelizovany a platny od r. 2007(aspon tak som to nasla napisane)...teda by som chcela vediet, ci sa nim rusia aj termin socialna pomoc a vsetko k nemu prisluchajuce (hmotna, socialna nudza) alebo je to niekde presunute??? viem, ze to mozno znie hlupo, ale uplne ma zmiatlo to zrusenie dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Monči Blonde Pozri príspevok
    dobry den,

    chcela by som poprosit dobrych ludkov o pomoc: od 1.1.2009 je v platnosti tento novy zakon o SS, ktory rusi stary zakon o socialnej pomoci c. 195/1998- novelizovany a platny od r. 2007(aspon tak som to nasla napisane)...teda by som chcela vediet, ci sa nim rusia aj termin socialna pomoc a vsetko k nemu prisluchajuce (hmotna, socialna nudza) alebo je to niekde presunute??? viem, ze to mozno znie hlupo, ale uplne ma zmiatlo to zrusenie dakujem velmi pekne

    Tu je znenie nového zákona, treba ho prečítať http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...38&Rocnik=2008

    Inak sa systémovo zmenilo minimum.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Monči Blonde Pozri príspevok
    dobry den,

    chcela by som poprosit dobrych ludkov o pomoc: od 1.1.2009 je v platnosti tento novy zakon o SS, ktory rusi stary zakon o socialnej pomoci c. 195/1998- novelizovany a platny od r. 2007(aspon tak som to nasla napisane)...teda by som chcela vediet, ci sa nim rusia aj termin socialna pomoc a vsetko k nemu prisluchajuce (hmotna, socialna nudza) alebo je to niekde presunute??? viem, ze to mozno znie hlupo, ale uplne ma zmiatlo to zrusenie dakujem velmi pekne
    Zákon o pomoci v hmotnej núdzi má č. 599/2003

    Zákon o sociálnych službách č. 448/2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.