Zavrieť

Porady

Ovčie kiahne

Prosím poraďte mi, či je možné, aby som preniesla ovčie kiahne na manžela z vnukov ktorích budem cez víkend opatrovať. Manžel ešte ovčie kiahne nemal, ja som ich už mala. Môže sa táto choroba preniesť aj cez tretiu osobu bez toho, že by bol manžel s nimi v kontakte? Aká ja inkubačná doba? Ďakujem. Valika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tiborpm je offline (nepripojený) tiborpm

    žena v domácnosti + účtovníčka ...viac tiborpm
    Nemyslím, že by sa dali preniesť cez tretiu osobu. Ja mám 2 synov, oni mali kiahne pred dvomi rokmi a ja som ich vôbec nedostala. Taktiež som ich ešte nemala. Vraj sú na svete aj také vínimky. Inkubačná doba je 2 týždne.

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    VALIKA60 Pozri príspevok
    Prosím poraďte mi, či je možné, aby som preniesla ovčie kiahne na manžela z vnukov ktorích budem cez víkend opatrovať. Manžel ešte ovčie kiahne nemal, ja som ich už mala. Môže sa táto choroba preniesť aj cez tretiu osobu bez toho, že by bol manžel s nimi v kontakte? Aká ja inkubačná doba? Ďakujem. Valika

    Presne ako píše tiborpm.Ovčie kiahne nemôžeš ty preniest na manžela-kedže ty si ich už mala a manžel s detmi do styku nepríde!Nemaj obavy,kludne chod deti varovat......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.