Zavrieť

Porady

Zásoby v JU na konci roka a vo výkaze

Prosím vás o radu, mám JU - ak vo výkaze o majetku a záväzkoch vykážem na riadku zásoby a z toho riadok nedokončená výroba, výrobky....nejaké číslo, musím si o toto číslo zvýšiť príjmy (resp.znížiť výdavky, neviem ako nákup materiálu mínusom alebo ako?) a zdaniť to? Takisto, ak mám na konci roka zásoby materiálu a tovaru? Treba to odrátať od výdavkov? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivti Pozri príspevok
    Prosím vás o radu, mám JU - ak vo výkaze o majetku a záväzkoch vykážem na riadku zásoby a z toho riadok nedokončená výroba, výrobky....nejaké číslo, musím si o toto číslo zvýšiť príjmy (resp.znížiť výdavky, neviem ako nákup materiálu mínusom alebo ako?) a zdaniť to? Takisto, ak mám na konci roka zásoby materiálu a tovaru? Treba to odrátať od výdavkov? Ďakujem.
    Z výdavkov netreba odrátavať stav skladu, ani nedokončenej výroby.

    ivti je offline (nepripojený) ivti

    ivti
    Ježiš, to mi odľahlo, totiž známe, ale odborníčky na PU nie JU mi vraveli, že to určite bolo potrebné zdaniť, tak už niekoľko nocí ani nespím...

    Zásoby v JU na konci roka a vo výkaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.