Zavrieť

Porady

Hotline - Stormware

Anketa: Čo hovoríte na HOTLINE Stormware

Počet hlasujúcich
6. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Hotline sa zlepšil

    1 16.67%
  • Hotline je rovnaký ako v minulosti

    2 33.33%
  • Hotline sa zhoršil

    1 16.67%
  • Hotline sa veľmi zhoršil

    2 33.33%
Ako ste spokojní s HOTLINE vo firme Stormware ak sa potrebujete poradiť telefonicky???
Podľa mňa sa služby HOTLINE veľmi zhoršili. Majú jedno (bratislavské) telefónne číslo, kde si vypočujete "až" dve možnosti na prepojenie a keď má dôjsť k prepojeniu, tak Vám to oznámi, že sú všetci zaneprázdnení inými zákazníkmi, ktorí sa dovolali pred Vami. Takto "zaneprázdnení" sú už dva mesiace. Jednoducho - nedá sa tam dovolať. Budem rád, ak tu napíšete Vaše skúsenosti, ktoré by sme im potom mohli do Stormware odovzdať, aby zlepšili služby, za ktoré si platíme. Keby tam aspoň mali číslo s predvoľbou 0800, tak ma čakanie na spojenie netrápi. Ďakujem za názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Volala som na hotline včera aj predvčerom, áno treba chvílu počkať na voľného operátora, ale vybavila som všetko čo som potrebovala. Som s nimi spokojná.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Ja som tam telefonovala akurát pre chvíľou, sú ochotní, dozvedela som sa všetko, čo som chcela.
    Skôr som nespokojná s pohodou ako zvládli prechod na euro. Napr. v januári som používali ich konverznú kalkulačku na prevod decembrových záväzkov na euro. Uhradiť som ich dala spoľahnutá na tú ich kalkulačku... no a aké bolo moje prekvapenie po spustení závierky, že mzdy preklaplo inak ako som ich dala k úhrade. Tak som volala na hotline (asi po hodine som sa dovolala) a jediné k čomu sme dospeli bolo, že mi pracovníčka hotlinu povedala, že sa na tú kalkulačku spoliehať nemám... tak na čo ju tam potom dávali.
    No a dneska som prišla na ďalší problém, spracovala som mzdy za január a na výkaze do ZP som mala iný odvod ako v záväzkoch, na hotline mi povedali, že je to chyba programu a že v najnovšom upgrade to bude opravené.

    Som zvedavá čo ešte zistím ....

    k-a-t-k-a je offline (nepripojený) k-a-t-k-a

    k-a-t-k-a
    ja som tiež potrebovala radu, je pravda že chvílku trvalo kým som sa dovolala , ale poradili mi okamžite.Doteraz som vždy vybavila všetko k spokojnosti

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Poradiť vedia, ale tá automatická ústredňa, čakám, že tam ešte dajú reklamné zprávy o nových produktoch v dľžke aspoň 2 - 3 minúty. To je tiež dnes moderné. Odporúčam pracovníkom Stormware, aby si sami sebe zavolali na " Hotline ". A platí jazykový zákon ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.