Zavrieť

Porady

Investor

Dobrý večer.

Chcel by som sa spýtať ako a kde nájsť investora/ov na projekt z oblasti IT.
Autorské práva mam.
Zámer mam.
Business plán mam.
Len ten kapitál chýba.

V skratke sa jedná o nový druh reklamy ktorý sa ešte nikde nepoužíva. Projekt je v skutočnosti webová aplikácia rozširujúca sa videami.

Za každú radu vopred Ďakujem. Andrej
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zdravím Vás,


    1. Autorské právo máte vždy podľa zákona o ochrane duševného vlastníctva. Otázka je, či máte právnu ochranu vyplývajúcu napr. z ochrannej známky, atď. Riešili ste to z Patentovým úradom?

    2. Aká je požadovaná výšky investičného kapitálu?

    3. Ste podnikateľský subjekt? SZČO, S.r.o., alebo len fyzická osoba?

    Inquisitor
    Potvrdenie o autorskom práve máme schválené ministerstvom kultúry.

    Som živnostník.

    Požadovaný kapitál sa počíta približne na 2300,-eur
    Do pár dní bude vyhotovená prezentácia tejto služby v elektronickej podobe. V prípadnom záujme Vám ju môžem poslať na e-mail.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    To by bolo idealne. Skuste cez moj verejny profil kliknutim na moj nickname, a potom sekcia kontaktne udaje.
    Časť prezentácie Vám môžem poslať. Nieje hotová ale vystihuje podstatu. Najlepšie by bolo aby ste mi poslal Vašu e-mail adresu do súkromnej spravy. Cez kontaktne údaje mi ju nezobrazuje. Ďakujem

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    Akym sposobom sa mozem dozvediet viac?
    Požadovaný kapitál sa počíta približne na 2300,-eur
    Koľko investorov po 2300 euro potrebujete na váš zámer?
    Je možné rozšírenie rozpočtu ?
    Môžete mi poslať Vašu e-mail adresu a ja vám pošlem prezentáciu. Približne 2300,-eur. Máme spracovaných viac finančných plánov. 2300 eur je v podstate najmenšia čiastka. Čim väčší kapitál tým viac veci sa dá spraviť.

    Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

    Tomáš_sh
    Zdravim

    Aj ja mam zaujem o blizsie informacie o tomto projekte, mam totiz nejake peniazky a rozmyslam o vhodnej investicii, takze moj email: Tomashko_s zavinac centrum bodka sk

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    Dobrý deň, taktiež by som mal záujem o informácie, kapitál je, len treba nápad,resp. vhodnú spoluprácu cuha zavináč centrum bodka sk
    Dobrý večer,

    Prepáčte, ale bol som na cestách. Situácia sa trošku zmenila. Za ten čas sa mi ozvalo až moc veľký počet záujemcov ktorý by investovali do uvedeného projektu (nepočítam Vás z tohto portálu).

    Ale k veci. Je viac ako samozrejmé, čím väčší kapitál sa naskytne tým viac možnosti. A preto som sa aj ja ubral týmto smerom.

    Boli mi poskytnuté rôzne finančné zdroje a podmienky. Konkrétne 9.000eur,-.

    Preto s prepáčením som teraz neodpovedal na všetky e-maily a súkromne pošty aby som nešíril zbytočne informácie.

    Vec ešte nie je uzavretá a stále ešte čakám či sa nenaskytne iný záujemca ktorý by chcel prevýšiť uvedenú čiastku (podmienky sa samozrejme ustanovia pri osobnom stretnutí).

    Preto pokiaľ má stále niekto ešte záujem kľudne píšte rád Vám poskytnem informácie.

    Ospravedlňujem sa za pravopis vyhovorím sa na neskorú hodinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.