Zavrieť

Porady

Čím leštiť nerez?

Prosim Vas, poradte.
V novej kuchyni mame vsetky spotrebice nerezove bez upravy proti odtlackom prstov.Najmä na varnej doske je po vareni vidiet kazdy flak aj od obycajnej vody.A tiez digestor a mikrovlnka.Je to hrozne, nicim nejdu dole tie odtlacky a flaky.Poradite nejaky ucinny pripravok?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ja používam len ocot. Je to najlacnejšie, neškodí životnému prostrediu a omnoho lepšie čistí ako drahý prípravok z drogérie,alebo nebodaj z reklamy.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ja som minulý rok zakúpila nerezový sporák a v obchode mi poradili a aj som to tam kúpila .......Sprey na ošetrovanie ušľachtilej ocele - saBesto - katalogové číslo 893 121.

    Mäkkou handričkou natriete a vyleštíte .....je to aj ochrana proti odtlačkom a veľmi dobre sa mi s tým pracuje .
    400 ml - 399 Sk bola cena za sprey. .Neviem či môžem , ale je tam nálepka firmy WUTRH ...čiže ak pôjdete na ich stránku , tak si to tam môžete objednať . Ale na nerez to je skutočne výborné a som s tým veľmi spokojná .
    Naposledy upravil Zita5 : 06.02.09 at 18:40

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Našla som ho aj tu na stránke

    https://www.proelektro.sk/eshop/8363...na-nerez-400ml

    a ešte aj tu

    http://www.wurth.sk/search-advanced?...=&keyword_doc=
    Naposledy upravil Zita5 : 06.02.09 at 18:48

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Odtlačky od prstov sú mastné...čiže by som to skúsila nejakým odmasťovacím prípravkom...ocot, prostriedok na riad, a podobne...a utrieť do sucha - vyleštiť...dosť prácne...preto nechcem do kuchyne nič nerezové
    Ja mám skúsenosť s prostriedkom od CORMEN, nájdete ho aj na tejto stránke cleaneco bodka eu

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    zdravim kupil som byt a v kupelke mam baterie ktore su velmi znecistene od vodneho kamena, zanesene medienkou a vselijakym povlakom. Kupil som aj specialne pripravky ale nic nepomaha. Neviete mi poradit?

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    kvalitar Pozri príspevok
    zdravim kupil som byt a v kupelke mam baterie ktore su velmi znecistene od vodneho kamena, zanesene medienkou a vselijakym povlakom. Kupil som aj specialne pripravky ale nic nepomaha. Neviete mi poradit?
    Ocot, utierky z mikrovlákna, z prípravkov Pulirapid.

    Čím leštiť nerez?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.