Zavrieť

Porady

opatrovateľský posteľ

prosím vás o pomoc. nepoznáte firmu ktorá na Slovensku prenajíma opatrovateľské postele ? súrne by som potrebovala pre babku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    áno. o tom viem, už som snimi aj kontaktovala, ale pozerala som na mape a od nás je to asi 520 km, takže asi nebude to realizovateľné, vlastne asi by to vyšlo veľmi draho dovoz k nám. ináč prenájom je len 60, sk na deň. pani my sľúbila že napíše koľko nám by to vyšlo doprava a montáž lôžka.
    Na Slovensku som nenašla, ale podľa mňa určite veľa ľudí by to prijali takú službu.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Neviem odkiaľ si, ale v Žiline je firma, ktorá ponúka vodné postele, myslel si tie? Sú vynikajúce, ale drahé...

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    ale tá hore spomínaná firma aj prenajíma. Máme 89 ročnú babku, ktorá má dekubity už 4.stupňa. že dokedy vydrží len hore vedia. Chceli by sme jej život trošku ulahčiť. Ináč dne dali ju domov. V nemocnici nikoho nezaujíma čo budeme robiť sňou doma. Vraj vypršala dvojtýžňová lehota dokedy mohla ostať na geriatrii. A či je lepšie alebo nie, nezáujem. Musí ísť domov. ale že doma čo a ako bude ďalej, ani my nevieme.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Proti preležaninám, aj na iné bolestivé miesta pomáha podkladať napoly nafúkané detské koleso na plávanie.
    Maličkosť,ale pomáha...odskúšané.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    dobsony Pozri príspevok
    ale tá hore spomínaná firma aj prenajíma. Máme 89 ročnú babku, ktorá má dekubity už 4.stupňa. že dokedy vydrží len hore vedia. Chceli by sme jej život trošku ulahčiť. Ináč dne dali ju domov. V nemocnici nikoho nezaujíma čo budeme robiť sňou doma. Vraj vypršala dvojtýžňová lehota dokedy mohla ostať na geriatrii. A či je lepšie alebo nie, nezáujem. Musí ísť domov. ale že doma čo a ako bude ďalej, ani my nevieme.
    Toto nie je vec nemocnice,ale Vašej zdravotnej poistovne,ktorá zaplatí za Vašu babku za dvojtýždnový pobyt.Dalej nemá kto platiť,preto ide domov.Ci to nemocnica chce alebo nechce.Ešte by ste to mohli platiť vy ako rodina,ale je to hodne penazí.Bohužiaľ,je to takto.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    V Bratislave nejaká opatrovateľská služba to prenajíma, ale stále neviem odkiaľ si.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    arizona Pozri príspevok
    Proti preležaninám, aj na iné bolestivé miesta pomáha podkladať napoly nafúkané detské koleso na plávanie.
    Maličkosť,ale pomáha...odskúšané.
    áno, to pomáha to vieme. Ale babka už je taká slabá že ani na začiatku nevedela udržať rovnováhu keď sedela na koleso. A teraz už len dáme ju na bok, rana je otvorená, veľmi veľká, zapáchajúca.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    ďakujem každým za pomoc, ale posteľ už nepotrebujem. Babka dnes zomrela, stredu by dovršila 89 rokov, a tak vyzerá že vtedy bude mať pohreb.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.