Zavrieť

Porady

čudný mail z anglicka

veselá kopa
ahojte, prišiel mi nejaký čudný mail od nejakého angličana, že som zdedila peniaze po chlapíkovi, čo zomrel v amerike a že potrebuje moju presnú adresu a tel. číslo, no a ja sa na tom rehocem a rehocem.....
Usporiadat
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No dufam, ze ked sa dorehoces, tak mu neodpises, lebo to bude nadlho posledny smiech, teda tvoj
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Máš môj obdiv... že otváraš maily z neznámej adresy. Neviem či to nie je niečo podobné o čom sa v nedávnej minulosti dávalo v médiach. Najprv si vyzistili kadejaké informácie a potom dotyčného ešte aj okradli (vybielili mi účet) alebo najprv vylákali peniaze na notára a dedčstvo "zabudli" poslať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ako slušnosť káže, treba odpísať, ale bez presnej adresy a čísla telefónu. A spýtať sa na pár otázok, ako o tebe vie, odkiaľ má tvoju emailovú adresu, atď.............Možno je to pravda a budeš naozaj dedičkou. Držím palce
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

montina Pozri príspevok
ahojte, prišiel mi nejaký čudný mail od nejakého angličana, že som zdedila peniaze po chlapíkovi, čo zomrel v amerike a že potrebuje moju presnú adresu a tel. číslo, no a ja sa na tom rehocem a rehocem.....
na porade som obycajne slusny, ale na take maily obcas odpisem nieco ako f.ck you ,alebo uz nieco stiplave svojou irecitou anglitcinou stvorim. Uz sa mi to i vratilo ako nedorucitelne.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alla66 Pozri príspevok
Ako slušnosť káže, treba odpísať, ale bez presnej adresy a čísla telefónu. A spýtať sa na pár otázok, ako o tebe vie, odkiaľ má tvoju emailovú adresu, atď.............Možno je to pravda a budeš naozaj dedičkou. Držím palce
venovat sa takym emailom je nevhodne.
0 0
montina montina

montina je offline (nepripojený) montina

veselá kopa
no prečo si robia srandu zo slušných ľudí, ta nie?sa musia veľmi nudiť poniektorí darmožráči...
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

ja som vyhrala niekoľkokrát 1mil.eur.a písali mi z talianska a tuším aj z francúzska.bolo tam tel.č.,kontakt.osoba...sama sebe závidím
0 0
montina montina

montina je offline (nepripojený) montina

veselá kopa
tak už sme dve, také bohaté?!
0 0
Strapo Strapo

Strapo je offline (nepripojený) Strapo

Som výhercom tušim 49 milónov libier!!! V Lotte. Aj som volal do Anglicka s pánom právnikom, ktorý ma mal ako výhercu na starosti. Chcel len adresu, všetky moje osobné údaje aj čísko bankového konta. Poslal mi krásny certifikát o výhre len škoda že som celý čas vedel že je to podvod našiel som chlapíka na svetových fórach kde bol titulovaný ako podvodvík a majiteľ stoviek a možno tisícok internetových domén a fingovaných firiem, ktoré na adresách neexistovali a bla bla bla. Aspoň som sa zabavil, len mi je lúto tých ktorý naletia a poskytnú týmto podvodníkom včetky osobné údaje...
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Lenže keď by to bola pravda, ako to človek zistí? Možno nie list cez e-mail keďže v takom Anglicku moju e-mailovú adresu nevedia ...čo keď by prišiel takýto list cez normálnu poštu...podpis nejakého právnika ako vykonávateľa poslednej vôle...verili by ste tomu?...A ako by sa dalo zistiť či je to pravda alebo nie?
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Nám sa stalo, že nám prišiel mail od nejakej vdovy z Iraku (chacha), že jej manžel padol vo vojne a chce investovať s našou firmou 20 miliónov dolárov, lebo že tam nie je sloboda. No povedzte, neplakali by ste od dojatia nad toľkou šľachetnosťou? Sme boli modrí od zlosti a odvtedy neotvoríme žiaden mail z neznámej adresy a najmä s cudzojazyčným nadpisom atď.
Ak by som dostala takýto list (alebo dedičstvo) poštou, tak si to preverím možno inak, cez známeho právnika a pod., ale asi by to skončilo tiež v koši. Je to celé oblbovanie a určite len snaha dostať sa k osobným údajom. Možno aj trestné, len ako na takých prísť....... NEVERIŤ !!!!!
0 0
Lotarka Lotarka

Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

Presne taký istý mail ako píše Montina prišiel aj na našu firemnú mailovú adresu. Tak sme sa trochu pobavili a robili ďalej.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nám to na firemnú adresu prišlo tiež.
Nehovorím, potešilo by nás to, ale radšej sme to vymazali. :-))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

to je zaujímave, že si dokážu zistiť mailovú adresu, ale nedokážu zistiť normálnu adresu. Akože vedia, že práve ja som ja

Mmch, aspon viem, čo bolo v tych mailoch, čo v posledných dnoch bez milosti vyhadzujem.
0 0
Gia1carangi Gia1carangi

Gia1carangi je offline (nepripojený) Gia1carangi

Aj mne to prišlo - delete
0 0
zuzik29 zuzik29

zuzik29 je offline (nepripojený) zuzik29

lektor aj
ja som tiez dostata obdobny mail, po cunami v indoneziii, ze tam vymrela cela rodina a medzitym ze ta rodina dostala zo zahranicia nejaku vyhru, ale mozu si ju vyziadat len potomkovia tej rodiny, a ja akoze mam byt zijuci potomok, ze ked spravime ten podvod tak polovica bude moja a polovica toho pravnika.
Aj z afriky som dostala podobne maily...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

z afriky som už aj ja čítala, no nie v mojej pošte. Zásadne to označujem ako spam, do firemnej pošty sa mi spam ani nedostane. Môžu si ísť všetci fúkať práškový cukor
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Vyhrala som 14 miliónov dolárov, len neviem presne na čom. Z toho som sa ani tak neradovala ako z výhry, ktorá mi prišla obyčajnou poštou. Vtedy som vyhrala dom a za dva týždne milión korún. Stačilo len objednať si knihy za 1400,- Sk. Keďže som ja hlúpa bola lakomá kúpiť knihy, nemám teraz z výhier nič. E-mail aj telefón sa dá zistiť, ešte šťastie, že nie aj účet. V skutočnosti neexistujú žiadne výhry, dedičstvá ani príspevky na podnikanie. Dedičstvo ide cez štátne orgány, nie cez email. Škoda ale, že to všetko nie je pravda.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
no my sme a pri obbdržaní "milionovej výhry" nakoniec preklikali k tomu že si treba podať loto a samozrejme platit kreditkou. neviem už z ktorého štátu bola firma (USA alebo DE) no a odvtedy kedze nemam kreditku všetky výhry mažem a cudzokrajné alebo nečakané emaily tiež hadžem rovno do koša....
0 0
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Ahoj Montina nie si sama já som taký mail dostala tiež tento týždeň.Udajne som tiež dedička po jeho nebohom klientovi a mám mu zaslať všetky svoje osobné údaje aby sa so mnou skontaktoval.Já sa na tom tiež len smejem,ale v duchu nad tým premýšlám čo ked???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať