Zavrieť

Porady

Obkladacky na silikon

Prosim Vas, ma niekto priamu skusenost s lepenim obkladaciek na stenu pomocou silikonu?
Drzat to bude, to viem, ale ci to nebude praskat ked tam dam sparovacku. Chcem nazor takeho co to ma, alebo to robi v praxi. Obkladacky maju rozmer 20*30cm, podklad je sietka s klebrom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elkibo je offline (nepripojený) elkibo

    elkibo
    OK tak idem na to. Mam 19 zvysnych silikonov a neviem co s nimi... Nejako sa mi momentalne moc nechce babrat s klebrom.

    dracul je offline (nepripojený) dracul

    dracul
    no neviem ci robis dobre. to ze je silikon perfektne lepidlo na rozne druhy materialov je pravda ale lepidlo/kleber ako podklad nieje idealne. keby to bolo na sadrokarton no este ale na stenu neviem neviem. silikon pouzivam v pripade ked obkladam napr. vanu a tam kde sa nachadza sifon je montazny otvor na ktorym prilepim obkladacku silikonom, alebo to robim na magnet.
    ak das na obkladacku viac silikonu apotrebujes ju zrovnat z ostatnymi tak ti silikon vyjde okolo spary/fugy/ a aj ked si budes mysliet ze si dostatocne utrel tak tam stale zostane tenucky film na ktory ti potom nechyti fugovacka.a neviem si ani predstavi obkladat celu kupelku, staci ze sa ti dostane silikon na ruky a potom sa nedocistis. tie 3 vrecka lepidla na kupelku ta nezabiju.

    elkibo je offline (nepripojený) elkibo

    elkibo
    dracul Pozri príspevok
    no neviem ci robis dobre. to ze je silikon perfektne lepidlo na rozne druhy materialov je pravda ale lepidlo/kleber ako podklad nieje idealne. keby to bolo na sadrokarton no este ale na stenu neviem neviem. silikon pouzivam v pripade ked obkladam napr. vanu a tam kde sa nachadza sifon je montazny otvor na ktorym prilepim obkladacku silikonom, alebo to robim na magnet.
    ak das na obkladacku viac silikonu apotrebujes ju zrovnat z ostatnymi tak ti silikon vyjde okolo spary/fugy/ a aj ked si budes mysliet ze si dostatocne utrel tak tam stale zostane tenucky film na ktory ti potom nechyti fugovacka.a neviem si ani predstavi obkladat celu kupelku, staci ze sa ti dostane silikon na ruky a potom sa nedocistis. tie 3 vrecka lepidla na kupelku ta nezabiju.

    Ahaa. Clovece, mas pravdu.
    Zo vsetkym som pocital, ale toto ma vobec nenapadlo. Tak od toho ustupujem. Diky za prakticku radu.

    Obkladacky na silikon

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.