Zavrieť

Porady

elektrotechnik - § 21 vzor testov

Zdravim , chcel by som si spraviť skušky elektrotechnik - § 21. Nemá niekto vzorove testy alebo niečo podobne. NEmam ani predstavu čo su tam za otazky.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    v prvom rade by si mal asi navštíviť nejaký kurz. Určite tam potom budú aj testové otázky.

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    A ked si uz ides robit §21 radsej si urob §22 alebo §23 a mas sirsi rozsah.
    Mam §23 a idem na §24.
    Novy zamestnavatel si skor zoberie niekoho kto ma §22 ako §21.

    Skus pozriet sem: http://www.akademiaplus.sk/os_elektro1.htm

    Ak chces mozem ti ponuknut knizku na testy.

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Kniha sa vola " elektrotechnicka-sposobilost-pre-elektrikarov" a nestoji nic.

    To je skoda ze nemas viac praxe.
    Dobry den.Ja pravdepodobne v tomto roku budem bakalar v elektronike. To by som chcel vediet, ze ci potom budem pozadovany za elektrotechnikom, podla paragrafu 21? -alebo musim podrobit skusku.

    r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

    r_d_h
    Ampersand Pozri príspevok
    Dobry den.Ja pravdepodobne v tomto roku budem bakalar v elektronike. To by som chcel vediet, ze ci potom budem pozadovany za elektrotechnikom, podla paragrafu 21? -alebo musim podrobit skusku.
    na §21 musis tiez absolvovat testy
    nasiel som tam toto..upozornenie: osoby, ktoré vlastnia osvedčenie o odbornej spôsobilosti vydané pred 30. júnom 2006, museli absolvovať prvú aktualizačnú odbornú prípravu do 30. apríla 2008, inak ich osvedčenie stratilo platnosť!..cize ak som od roku 2005 neabsolvoval aktualizacnu odbornu prax moje osvedcenie par.21 stratilo platnost?a ked chcem teraz 22 musim mat najskor 21 ze?

    Arava je offline (nepripojený) Arava

    Arava
    Martin Bice Pozri príspevok
    nasiel som tam toto..upozornenie: osoby, ktoré vlastnia osvedčenie o odbornej spôsobilosti vydané pred 30. júnom 2006, museli absolvovať prvú aktualizačnú odbornú prípravu do 30. apríla 2008, inak ich osvedčenie stratilo platnosť!..cize ak som od roku 2005 neabsolvoval aktualizacnu odbornu prax moje osvedcenie par.21 stratilo platnost?a ked chcem teraz 22 musim mat najskor 21 ze?
    Ak si neabsolvoval aktualizačnu prípravu od roku 2006 tvoje osvedčenie stratilo platnosť musíš ísť znovu na školenie a potom na skúšky na §22 môžeš ísť tiež ak máš dostatočnú prax.Vo Zvolene to poriada Akadémia vzdelávania plus.
    Arava Pozri príspevok
    Ak si neabsolvoval aktualizačnu prípravu od roku 2006 tvoje osvedčenie stratilo platnosť musíš ísť znovu na školenie a potom na skúšky na §22 môžeš ísť tiež ak máš dostatočnú prax.Vo Zvolene to poriada Akadémia vzdelávania plus.
    a niekde v TN kraji?najlepsie v okoli PU PB..vie mi niekto poradit?
    chcem sa opytať,že ak mám vydané osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektr.podľa vyhl.č.718/2002 §22 v tomto roku,či platí,alebo musím mať certifikát č. 508/2009.Lebo na tom certifikáte je tá stara vyhlaška natlačená.

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    [QUOTE=mestomartin;1329048]chcem sa opytať,že ak mám vydané osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektr.podľa vyhl.č.718/2002 §22 v tomto roku,či platí,alebo musím mať certifikát č. 508/2009.Lebo na tom certifikáte je tá stara vyhlaška natlačená.[/QUOT
    Je platné .§ 27 vyhl.č. 508/2009.

    lolex je offline (nepripojený) lolex

    lolex
    Ked uz ide o tie otazky hlavne bezpecnost sa nauc mozes mat 4 chyby su tam chytaky a dost ale ked som si otazku precital viackrat
    napr. co znaci kvapka v trojuholniku? ip22, ip44, ip67
    zabijak ake prac. pomocky pouzijes pri oprave? rukavice, izolovane naradie, vhodne upraveny odev

    keby si ich pametam napisem vsetky ale nebudes mat rovnake

    este co je to felv a bleskozvody a precitaj si tu 508
    Naposledy upravil lolex : 27.06.10 at 15:22

    spza je offline (nepripojený) spza

    spza
    Martin Bice Pozri príspevok
    a niekde v TN kraji?najlepsie v okoli PU PB..vie mi niekto poradit?
    MARKAB v ZA?
    Dobry den

    chcel by som sa opytat ako je to ako si chcem urobit § 22 samostatný elektrotechnik. Studoval som na TUKE Fakulta elektrotechniky a informatiky odbor telekom. Ci sa mi dobra studia zaratava ako prax, alebo nie? Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.