Zavrieť

Porady

Kód k programu

Nainštalovala som si do notebooku program, ktorý je chránený kódom. Neviem, kde som urobila chybu, ale nikde pri inštalácii a ani pri spustení programu kód nepýtalo a program mi nejde spustiť. Prosím o radu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Čo znamená "Chránený kódom?" a čo znamená "Nejde spustiť?"
    Moja domnieka: Program požaduje registračný kód. To znamená - je potrebné ho aktivovať. Vo väčšine prípadov sa jedná o platený software (videl som nutnosť registrácie aj pri free programoch).
    Ak sa jedná o toto, a program máš legálne, niekde na CD, DVD, v manuály musí byť registračný kód napísaný. Ak si ho kúpila cez internet, máš registračný kód v emaily.
    Ak je ilegálne nainštalovaný, s tým Ti ja neporadím (viem, ale nenapíšem)

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Nesprávne som sa vyjadrila, je to tak, ako si napísal, mám registračný kód, ale neviem ako ho mám aktivovať.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Niekde, po spustení programu musí byť voľba registrácia. Pozri si menu ... Každý program to má niekde inde...

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Predpokladám že program je legálny. Pozri do manuálu a ak nič nenajdeš obráť sa na linku technickej pomoci. Nie je to najrýchlejšia možnosť, ale odpoveď dostaneš. Ak predsa len chceš pomoc od "porady" pýtalo by sa napísať o aký program ide. Potom máš nádej že niekto kto ten konkrétny program už raz úspešne inštaloval ti poradí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.