Zavrieť

Porady

nevyplacanie dovolenky

Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cicc3 Pozri príspevok
    Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
    Ak je dovolenka čerpaná, patrí za ňu náhrada mzdy, rovnako aj za § 141, a za max. 10 KD DPN, náhrada príjmu za DPN. Ak to tak nie je, skús sa na tieto skutočnosti opýtať kompetentných vo firme, a ak nepochodíš, skús Inšpektorát práce.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    cicc3 Pozri príspevok
    Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?

    Ak pominiem tie stravné lístky, mzdový účtovník sa ako k problému vyjadril? Veď niekto mu hádam dáva podklady pre spracovanie mzdy.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    cicc3 Pozri príspevok
    Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
    Čo znamená neplatí celoročné dovolenky ? Dovolenku si nevyčerpáš a chceš aby ti ju zamestnávateľ preplatil ? Alebo si ju čerpáš a nedostávaš za ňu náhradu mzdy ?

    nevyplacanie dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.