Zavrieť

Porady

VYROBA MYDLA

Ahojte!

Velmi by som porosila vsetkych ktory maju nejake skusenosti alebo maju nejake rady " ako sa pustit do vyroby mydla ". Je potrebne mat na vyrobu mydla laboratorium alebo staci ak si ho vyrobim doba a dam ho na laboratorne skusky ci vyhovuje a neskodi zdraviu a moze ist do predaja?

PROSIM O AKEKOLVEK DOBRE RADY ALEBO SKUSENOSTI!

AK VIETE KDE TO MAM ZISTIT TAM MA NASMERUJTE...

DAKUJEM BETKAS
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Raz v telke tiež vyrábali "domáce" mydlo, ale na konci upozornili, že toto mydlo je vhodné použiť ako dekoráciu alebo prevoňanie priestoru a nie na umývanie, lebo môže obsahovať alergény alebo dráždivé látky.

    SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

    Samuel SamuelSK
    iriska Pozri príspevok
    Raz v telke tiež vyrábali "domáce" mydlo, ale na konci upozornili, že toto mydlo je vhodné použiť ako dekoráciu alebo prevoňanie priestoru a nie na umývanie, lebo môže obsahovať alergény alebo dráždivé látky.
    To asi preto, aby neohrozili "znackove" mydla. Investorom by sa to asi nepacilo aj kadejake "super znackove" kozmetiky by sa mohli strcit niekam. Cele kuzlo spociva v RECEPTE. A clovek si moze vyrobit AKUKOLVEK kozmetiku doma (a dokonca "liecivejsiu" lebo kozmetickej firme nejde o vyliecenie ale neustale liecenie, detto farmafirmy..)

    Vyrobil ho niekto? Tema je 2 roky stara, no vela krat citam, hlavne ludia v Amerike (ano v tej krajine, pre antiamericanov haha), ho casto vyrabaju, vyjde to lacno, a clovek ma nekonecno moznosti co tam da..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.