Zavrieť

Porady

Ako zachrániť Skype históriu z Windows 7 a následne ju vložiť do Windows XP?

Na compe mám teraz Windows 7, ale dneska sa bude inštalovať späť XP, lebo 7 mi nevyhovuje a jediné, čo chcem zachrániť je história zo Skype. Viem, kde by sa nachádzala na XP, ale v W7 nie je ani priečinok "Documents and Settings" a aj som skúšala vyhľadať zložku "Application data" a žiadny výsledok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Daj si vyhľadať v tom Windows 7 kompe niečo čo je jedinečné pre Skype, bez ohľadu na OS. Napr. config.xml, príp. chatmsg, chatmember, voicemail alebo len *.dbb.
    Pri troche šťastia ti vysype priečinok s kontom, ktorý si backupneš.

    Na tvojom mieste by som zálohoval celý disk C, nikdy nevieš či sa k niečomu nebudeš potrebovať vrátiť + nemusí ti stáť nová inštalácia na tom že nemáš Skype history.

    Dasha91 je offline (nepripojený) Dasha91

    Dasha91
    Ako som písala, jediné čo chcem zachrániť je história skype. Nič iné odtiaľto nechcem a nepotrebujem, lebo mám ten W7 len jeden deň. A z toho predošlého XP mám celý disk C. A nič také to nenašlo. No, asi sa nedá nič robiť, ešte raz skúsim pohľadať o tom na nete.

    Veľmi ti ďakujem

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Dasha91 Pozri príspevok
    Ako som písala, jediné čo chcem zachrániť je história skype. Nič iné odtiaľto nechcem a nepotrebujem, lebo mám ten W7 len jeden deň. A z toho predošlého XP mám celý disk C. A nič také to nenašlo. No, asi sa nedá nič robiť, ešte raz skúsim pohľadať o tom na nete.

    Veľmi ti ďakujem
    Mrkni tu:
    http://support.skype.com/en_US/faq/F...essage-history
    Tu:
    http://forum.skype.com/index.php?sho...7&#entry369567

    Ak si mala len jeden den Skype na WIN 7 tak mozno napomocne bude toto:
    Klikni na kontakt, ktory chces zalohovat a otvor ho ako chat. Do chat-ovacieho okna vloz /htmlhistory. Otvori sa historia v prehliadaci.

    Dasha91 je offline (nepripojený) Dasha91

    Dasha91
    Už je neskoro, už mám znova XP, ale ďakujem, možno sa to bude hodiť do budúcnosti, alebo iným ľuďom. A históriu z toho dňa asi poprosím, aby mi preposlali normálne celý rozohovor a bude zachovaný tu.

    Teraz mám ďalší problém. Tu v XP som si nainštalovala Skype a presunula zložku chatsync ešte z predošlého XP, do priečinku Application data/Skype/moj_nick.. a odhlásila a prihlásila som sa na skype a história sa nedá pozrieť. Taktiež som prekopírovala celú zložku Favorites, ale moje obľúbené stránky sa neobjavili vo Firefox.


    EDIT
    Sorry, ešte si pozriem to oficiálne fórum

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Dasha91 Pozri príspevok
    Už som došla na to s tým Firefoxom :] Ale s tým skypeom furt neviem
    Skus skopirovat cely adresar Skype nielen ten subor. Tak aspon pisu na fore skypu.

    Dasha91 je offline (nepripojený) Dasha91

    Dasha91
    skúsila som a stále nič.. možno mám inú verziu skype ako som mala predtým? neviem čím to môže byť. napíšem otázku na skype.com.

    Ako zachrániť Skype históriu z Windows 7 a následne ju vložiť do Windows XP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.