Zavrieť

Porady

Tlač zaúčtovania dokladov

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť :
- ako docieliť, aby sa mi z POHODY dali vytlačiť na 1 stranu zaúčtovania viacerých položiek jedného bankového výpisu, aby som nepotrebovala na každú položku osobitný papier (Report designer nemám).
- ako vytlačiť zaúčtovanie pri faktúre, lebo v tlačových zostavách mi POHODA takú možnosť neponúka. Alebo mám predkontáciu ručne zapísať na každej faktúre?

Teším sa na Vaše rady pre začiatočníkov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Wanda9 Pozri príspevok
    Ahojte, vedeli by ste mi poradiť :
    - ako docieliť, aby sa mi z POHODY dali vytlačiť na 1 stranu zaúčtovania viacerých položiek jedného bankového výpisu, aby som nepotrebovala na každú položku osobitný papier (Report designer nemám). a tlačová zostava zaúčtovanie dokladov ti nevyhovuje?
    - ako vytlačiť zaúčtovanie pri faktúre, lebo v tlačových zostavách mi POHODA takú možnosť neponúka. Alebo mám predkontáciu ručne zapísať na každej faktúre? v tlačovej zostave musíš v ľavom rohu zafajknúť okienko vrátanie zaúčtovanie a vtedy ti fa vytlačí aj s košielkou

    Teším sa na Vaše rady pre začiatočníkov
    v texte
    Pridala som aj obrázkový náhľad
    Naposledy upravil bv_alexandra : 09.02.09 at 09:23
    vrátane zaúčtovania.jpg  

    Wanda9 je offline (nepripojený) Wanda9

    Mám sa dobre Wanda9
    Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Wanda9 Pozri príspevok
    Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.
    Tlačové zostavy - kontrolné zostavy - zaúčtovanie výpisov, alebo zaúčtovanie dokladov pricapím ti tiež obrázok. za chviločku
    likvidacia dokladov.jpg  

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Wanda9 Pozri príspevok
    Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.
    Na prijaté vypisujem ručne zaúčtovanie.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Dada Pozri príspevok
    Na prijaté vypisujem ručne zaúčtovanie.
    Na to zaúčtovanie prijatých by sa dala použiť tlačová zostava - zaúčtovanie dokladov, a nastrihať a pricapiť, ale to považujem za dosť pracné.

    Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

    Betina2
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Na to zaúčtovanie prijatých by sa dala použiť tlačová zostava - zaúčtovanie dokladov, a nastrihať a pricapiť, ale to považujem za dosť pracné.
    Vraj sa nemusí priliepať. Stačí túto zostavu vytlačiť, podpísať účtovné doklady, vložiť celú zostavu do euroobalu a tento priložiť k agende do šanónu. Robia to tak aj inde. Ja som zvykla strihať a lepiť, ale dlho to trvá, takže ak nestíham, tak vytlačím, podpíšem, založím. Nastrihať a prilepiť sa dá konieckoncov aj neskôr.

    Tlač zaúčtovania dokladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.